Wyszukiwałeś:

Modus

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Modus

Spróbuj też wyszukać: modus renault fiat doblo modus halogen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

Wszystko o samochodach Renault Modus

Renault Grand Modus jest przedłużoną wersją dostępnego od 2004 roku Modusa. Dłuższy od swego protoplasty jest o ok. 16 cm, dzięki czemu oferuje bardziej przestronną kabinę oraz większy bagażnik. Praktycznie nie różni się od mniejszego Modusa pod względem stylistycznym. Na rynku polskim Renault Gr...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Renault Modus: Auto dla singli i duetów.

4.25 Ja niestety trochę się wymęczyłem zwózkiem dzicięcym. Włożony do bagażnika wypełniał go w całości. Resztaklamotów lądowała w kabinie. Odkąd nie jeżdżę z wózkiem to bagażnik miw sumie nie przeszkadza, tak więc jest to najlepsze auto dla 2 osób. ...

 

Renault Modus: polecam

5 Zdecydowanie polecam tym, którzy wyżejcenią komfort i bezpieczeństwo niż ekonomike eksploatacji. Nie mam pojeciajak jeździ sie innymi wersjami ale 1.6 benzyna + automat spełniła znawiązką moje oczekiwania. POLECAM

 

Renault Modus: Sposób na minivana

Renault Modus na naszym rynku jest już obecny od ponad roku. Choć gabarytamiwpasował się w ramy segmentu B, to jednak, tak jak w przypadku kilku innychproducentów, mamy tu do czynienia z minivanem, a może lepiej zmikrovanem.

 

Clio III i Modus bez świateł stopu

Tym razem dwa modele Renault - Clio III oraz Modus zostały objęte akcjąserwisową na skutek możliwości wystąpienia w nich usterki świateł stopu.

 

Renault Grand Modus: Dłuższy moduł

Od początku dedykowany był segmentowi kompaktowych vanów. Od 2008 rokuotrzyma także przedrostek Grand. Renault Modus, bo o nim mowa, będziewiększy, a co za tym idzie, także dłuższy... dokładnie o 161 milimetrów.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościrynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusoraz Clio Grandtour (kombi).

 

Awarie w modelach Renault

Renault Polska powiadomiło o wadach produkcyjnch w modelach Grand Modus iLaguna III. Łącznie akcja naprawcza dotyczy 3895 samochodów.

 

Poszerzone, nowe Renault Modus

Schemat się powtarza. Zagraniczny reporter przyłapał zamaskowane RenaultModus z poszerzonymi nadkolami. Podobnie było z nadchodzącą generacjąRenault Clio.

 

Crossover zamiast Renault Modus

Francuski producent aut, Renault planuje zmienić radykalnie model Modus. Najnowsze wcielenie tego aut pojawi się w przyszłym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018