Wyszukiwałeś:

Mokka

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mokka

Spróbuj też wyszukać: opel mokka opel moka mokka wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Opel Mokka, czyli malutki SUV

W rozpoczętym właśnie roku Opel rozszerzy swoją ofertę o przedstawicielasegmentu SUV typu subcompact. Światowa premiera Opla Mokka będzie miałamiejsce podczas marcowej wystawy w Genewie, zaś na polskim rynku auto tozadebiutuje pod koniec bieżącego roku. A już dziś prezentujemy pierwszezdjęcia oraz informacje o nowym Oplu.

 

Znamy ceny Opla Mokki

Klasa kompaktowych SUV-ów rozwija się cały czas niezwykle dynamicznie.Do walki o klienta w tym segmencie postanowił włączyć się Opel z modelem onazwie Mokka. Znamy już ceny pierwszego modelu Opla w tej klasie.

 

Opel Mokka

 

Opel Mokka to kolejny przedstawiciel segmentu kompaktowych SUV-ów, jaki przystąpił do walki o klienta w tej coraz bardziej popularnej klasie.

 

Opel Mokka: Zastrzyk kofeiny w segmencie [test video]

Segment małych SUVów staje się coraz bardziej popularny i obok tego stanu rzeczy Opel nie mógł przejść obojętnie. Na rynek dostarczyłwięc model Mokka, którego jednym z głównych zadań jestprzekonanie do siebie tych osób, które wahają się przed kupnemNissana Juke.

 

Opel Mokka na gaz

Oferta Opla Mokki powiększy się o wersję zasilaną płynnym gazem LPG. Cenętego wariantu kompaktowego SUV-a Opla poznamy w grudniu, wówczas teżauto będzie można zamawiać u dealerów.

 

Testy mojeauto.pl: Opel Mokka

 

Segment małych, miejskich SUV-ów czy też crossoverów rozrasta się w bardzo szybkim tempie - w teście video najnowsze dziecko marki Opel - Mokka.

 

Opel Mokka z supercichym dieslem

Na wystawie w Paryżu swoją premierę będzie mieć Mokka z nowąwysokoprężną jednostką 1.6 CDTI o mocy 136 koni mechanicznych. Ta odmianakompaktowego SUV-a Opla pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku.

 

Opel Mokka X ? facelifting wyjadacza segmentu

Opel Mokka jest autem bardzo popularnym na rynku o czym może świadczyćliczba 500 tys. egzemplarzy zamówionych w samej Europie. Teraz niemieckiproducent po czterech latach odświeża auto. Poznaj Opla Mokkę X.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019