Wyszukiwałeś:

Monako

. Znaleziono 101 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Monako

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 101 wszystkich):

i MiEV we flocie Księstwa Monako

Monako pragnie stać się prekursorem transportu elektrycznego na skalęświatową poprzez wprowadzenie do użytku floty aut elektrycznych emitującychmożliwie jak najmniej CO2. Pomóc ma w tym Mitsubishi i MiEV.

 

BMW o Monako: Wspaniałe, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju

24 maja zespoły Formuły 1 zmierzą się w Grand Prix Monako. Ten uważany zanajbardziej prestiżowy wyścig nazywany jest "perłą w koronie"Formuły 1. To zdanie podziela także Robert Kubica i zespół BMW Sauber.

 

Kubica: Brakuje nam prędkości

Brakuje nam prędkości i innych rzeczy. Takie problemy nie powinny sięzdarzać - powiedział tuż po wyścigu w Monako dla Przeglądu SportowegoRobert Kubica.

 

F1: Specjalne kwalifikacje w Monako?

Bruno Senna (HRT) proponuje, by w GP Monako najwolniejsi kierowcy osobnościgali się w kwalifikacjach. Robert Kubica uważa, że to dobry pomysł.

 

F1: Kubica mocny w Monako

Robert Kubica uzyskiwał bardzo dobre czasy podczas czwartkowychtreningów przed Grand Prix Monako. Polak w pierwszej sesji był trzeci,zaś w drugiej zajął szóstą lokatę. Kierowca Renault ma jednakchrapkę na coś więcej.

 

F1: W Monako bez DRS?

Władze rozgrywek Formuły 1 coraz poważniej zastanawiają się nad rezygnacjąze stosowania systemu DRS podczas Grand Prix Monako. Wszystko za sprawąwyjątkowej charakterystyki toru.

 

Hybryda w służbie dworu

W tym roku nie tylko brytyjski ród kólewski, na dworzektórego właśnie w tym momencie ślub zawierają Książe William i KateMiddleton, będzie miał okazję do świętowania. W Monako Książe Albert IIżeni się z Charlene Wittstock, jednak to nie jedyne wydarzenia na tamtejszymdworze.

 

F1: W Monako z DRS

W Grand Prix Monako ze względu na specyficzną charakterystykę toru kierowcynie będą mogli korzystać z systemu DRS w tunelu ulicznym. Kierowcy wnosili ocałkowity zakaz stosowania DRS w tym Grand Prix, jednak FIA ostateczniepostanowiła zezwolić na korzystanie z tego systemu w innych częściach toru.

 

GP Monako: Vettel podbił księstwo

Sebastian Vettel w bolidzie Red Bull Racing znów okazał się najszybszyw wyścigu Formuły 1. Niemiec wygrał po raz pierwszy w karierze na ulicznymtorze w Grand Prix Monaco. To już piąta wygrana aktualnego mistrza świata wtym sezonie.

 

Toroidion pokaże się w Monako

Marka Toroidion nie jest na razie zbyt szeroko znana. Jednak niedługo możesię to zmienić. Wszystko za sprawą targów Top Marques w Monako.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019