Wyszukiwałeś:

Mondeo X

kombi X

. Znaleziono 229 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mondeo kombi

Spróbuj też wyszukać: mondeo kombi 1995 mondeo kombi 98 mondeo kombi zgasł silmik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 229 wszystkich):

Ford Mondeo kombi: Kombi-ekspres

Samochody o nadwoziu kombi - kiedyś niedoceniane, dziś wręcz uwielbiane.Dlaczego na przestrzeni kilku lat tak mocno zmieniły się gustakierowców? Ford Mondeo Kombi jest tego najlepszym przykładem.

 

Ford Mondeo Kombi: Dobry układ

Samochody o nadwoziu kombi to bardzo specyficzna grupa. Przeważnie są to autaod których wymaga się wielozadaniowości. Wszak nowe Mondeozadebiutowało w jednym z filmów o przygodach agenta o imieniu James,zatem powinno wywiązać się ze stawianych przed nim zadań na celująco.

 

Ford Mondeo: Mniej, choć więcej

Zmniejszanie pojemności silników, przy jednoczesnym zwiększaniu mocytychże jednostek to współczesny pomysł na osiągi w duchu ekologii.Idea downsizingu w wykonaniu Forda ma na imię EcoBoost - w przypadku naszegotestowego Mondeo - o parametrach 1,6 litra oraz 160 koni mechanicznych.

 

Ford Mondeo ma już 20 lat!

Ford wznosi toasty i odbiera życzenia oraz gratulacje. Oto jeden z flagowychmodeli obchodzi 20. rocznicę istnienia. Dodatkowo w Europie sprzedano już 4.5miliona egzemplarzy Mondeo.

 

Znamy ceny nowego Forda Mondeo!

Mimo że premiera nowego Forda Mondeo w Polsce jest przewidziana na początekprzyszłego roku to auto można zamawiać w salonach już teraz.

 

Nowy Ford Mondeo: Spóźniony? I co z tego!

Tak, to prawda Ford Mondeo piątej generacji w Europie debiutuje dwa lata popremierze na targach w Detroit, gdzie pojawił się jako model Fusion. To niejest spóźniona premiera, bo o tym wszyscy zaraz zapomną - to długo wyczekiwana premiera. Komfortowy, przyjemnie się prowadzi, a do tego oferowanyrównież w wersji hybrydowej. Poznajcie nowego Forda Mondeo.

 

Ford Mondeo Mk V liftback - dane techniczne

Liftback to jedna z trzech wersji nadwoziowych nowego Forda Mondeo.Samochód jest oferowany z trzema silnikami benzynowymi i dwomawysokoprężnymi do wyboru. Moc silników zawiera się w przedziale od 115KM do 240 KM. 

 

Ford Mondeo Mk V kombi - dane techniczne

Ford Mondeo w najnowszowym wydaniu dostepny jest również jako kombi. Dotej wersji nadwoziowej musimy dopłacić jednak 4 000 złotych. Samochódjest oferowany z taką samą gamą silnikową co wersja liftback.

 

Ostatnie sztuki Ford Mondeo Mk IV - ceny

Ford już od miesiąca przyjmuje zamówienia na Mondeo Mk V, ale nadalmożna zakupić czwartą generację Mondeo. Kto chce musi się spieszyć, gdyżpozostały ostatnie szutki Mondeo Mk IV.

 

Volkswagen Passat B8 vs Ford Mondeo Mk5 - pierwsze starcie

Dwie najświeższe nowości w segmencie aut klasy średnie. Oba modelesprawdzaliśmy kilka dni temu. W salonach już od ponad miesiąca sąprzyjmowane zamówienia na oba samochody. Dziś porównujemynajważniejsze cechy obu modeli.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mondeo kombi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019