Wyszukiwałeś:

Mondeo X

st X

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mondeo st

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Nowe Mondeo

Na niecały miesiąc przed światową premierą, zaplanowaną podczas wystawymotoryzacyjnej w Genewie, Ford zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęciaswojego nowego modelu z klasy średniej. Do sprzedaży nowy Ford Mondeo trafilatem br.

 

Ford Mondeo: Obudzić emocje

"Dotąd samochody Forda były bez prawdziwych emocji" - powiedział naeuropejskiej prezentacji nowego Forda Mondeo Adam Kołodziejczyk, szef polskiegooddziału marki. Trzecia generacja jednego z najbardziej popularnych na StarymKontynencie samochodów segmentu D właśnie zaczyna swój objazd po salonachsprzedaży... po to by wbudzić pozytywne emocje wśród klientów.

 

Mondeo ST powraca!

Ford przygotował nie lada niespodziankę dla fanów usportowionych wersji spodznaku ST. Przez czas upływający od premiery nie pojawiły się jak dotądżadne informacje o tym, czy na rynek trafi dynamiczna wersja modelu Mondeo.Teraz jest już niemal pewne, że auto powstanie, lecz na jego debiut trzebabędzie trochę poczekać.

 

Focus ST prawie gotowy

Nowa, trzecia już generacja Focusa będzie bez wątpienia największą gwiazdąna stoisku Forda podczas paryskich targów motoryzacyjnych. Sporymzainteresowaniem zwiedzających będzie cieszyć się też najmocniejsza odmianatego modelu, sygnowana literkami ST, choć będzie to jeszcze wersjaprzedprodukcyjna.

 

Ford Mondeo ma już 20 lat!

Ford wznosi toasty i odbiera życzenia oraz gratulacje. Oto jeden z flagowychmodeli obchodzi 20. rocznicę istnienia. Dodatkowo w Europie sprzedano już 4.5miliona egzemplarzy Mondeo.

 

Gorący Ford Mondeo ST

Za chwilę w polskich salonach pojawi się piąta generacja Forda Mondeo. Wraz znią na rynku pojawiają się nowe spekulacje na temat wersji ST, którafinalnie nie pojawiła się w poprzedniej generacji.

 

Ford Mondeo Mk V liftback - dane techniczne

Liftback to jedna z trzech wersji nadwoziowych nowego Forda Mondeo.Samochód jest oferowany z trzema silnikami benzynowymi i dwomawysokoprężnymi do wyboru. Moc silników zawiera się w przedziale od 115KM do 240 KM. 

 

Ford Mondeo Mk V kombi - dane techniczne

Ford Mondeo w najnowszowym wydaniu dostepny jest również jako kombi. Dotej wersji nadwoziowej musimy dopłacić jednak 4 000 złotych. Samochódjest oferowany z taką samą gamą silnikową co wersja liftback.

 

Ford Mondeo Mk V Hybrid - dane techniczne

Po raz pierwszy w historii Mondeo jest oferowane również jako hybryda.Auto dostępne jest tylko w nadwoziu sedan. Ciekawostka, że sedan na polskimrynku jest oferowany tylko jako hybryd. Mondeo Hybrid występuje tylko wnajbogatszej wersji wyposażenia Titanium i na zakup auta musimy przygotować122 000 tys. złotych.

 

Ostatnie sztuki Ford Mondeo Mk IV - ceny

Ford już od miesiąca przyjmuje zamówienia na Mondeo Mk V, ale nadalmożna zakupić czwartą generację Mondeo. Kto chce musi się spieszyć, gdyżpozostały ostatnie szutki Mondeo Mk IV.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mondeo st".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019