Wyszukiwałeś:

Monster X

Jam X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Monster Jam

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Tyłem do przodu na ORLEN Monster Jam

No to ładnie... ale nazwa i wygląd też ma odjechany :) nietoperek :) ~hehe

 

Tyłem do przodu na ORLEN Monster Jam

Znamy już dwa kolejne zespoły, które wystąpią podczas zawodówORLEN Monster Jam! Oprócz wcześniej zapowiedzianych wielokrotnychmistrzów świata, na starcie pojawi się także ekipa Backwards Bob orazMadusa! Rywalizacja  najpotężniejszych samochodów sportowych naświecie już 30 maja tylko na legendarnym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 

Więcej Monster Trucków na Monster Jam

Kolejne trzy amerykańskie zespoły zapowiedziały występ w Monster Jam naStadionie Miejskim we Wrocławiu (3 września). Na arenie, którąprzykryje 6500 ton specjalnej mieszanki gliny i piasku, ziemne rampy ikilkadziesiąt wraków, pojawią się Iron Man, Mohawk Warrior orazMonster Mutt Rottweiler.

 
 

Monster Jam przełożone

Zawody Monster Jam na wrocławskim stadionie budowanym na UEFA Euro 2012odbędą się nie z początkiem września, a 1 października - donosi portalwroclove2012.com. Zamiast nich 3 września odbędzie się trening Śląska dla15 tysięcy widzów.

 

Adamek i Hołowczyc ocenią Monster Jam

Monster Truck'i już grzeją silniki na sobotnie starcie na Stadionie Miejskimwe Wrocławiu. Podczas ich popisowej dyscypliny, freestyle’u, będąoceniane przez doborowy skład sędziowski. Przy stole jury zasiądą bowiemTomasz Adamek, Krzysztof Hołowczyc i przedstawiciel Śląska Wrocław.

 

Monster Jam już w sobotę

Druga polska edycja Monster Jam już w najbliższą sobotę we Wrocławiu!Przekonamy się, który z 10 Monster Trucków wykręci najlepszyczas w wyścigu równoległym. Wyjątkowe jury z Tomaszem Adamkiem,Krzysztofem Hołowczycem i Przemysławem Kaźmierczakiem z klubu ŚląskWrocław orzeknie, która z bestii wykonała najbardziej spektakularnyprzejazd w kategorii freestyle.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Monster Jam".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019