Wyszukiwałeś:

Monster X

Truck X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Monster Truck

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Tyłem do przodu na ORLEN Monster Jam

Znamy już dwa kolejne zespoły, które wystąpią podczas zawodówORLEN Monster Jam! Oprócz wcześniej zapowiedzianych wielokrotnychmistrzów świata, na starcie pojawi się także ekipa Backwards Bob orazMadusa! Rywalizacja  najpotężniejszych samochodów sportowych naświecie już 30 maja tylko na legendarnym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 

Adamek i Hołowczyc ocenią Monster Jam

Monster Truck'i już grzeją silniki na sobotnie starcie na Stadionie Miejskimwe Wrocławiu. Podczas ich popisowej dyscypliny, freestyle’u, będąoceniane przez doborowy skład sędziowski. Przy stole jury zasiądą bowiemTomasz Adamek, Krzysztof Hołowczyc i przedstawiciel Śląska Wrocław.

 

Monster Jam już w sobotę

Druga polska edycja Monster Jam już w najbliższą sobotę we Wrocławiu!Przekonamy się, który z 10 Monster Trucków wykręci najlepszyczas w wyścigu równoległym. Wyjątkowe jury z Tomaszem Adamkiem,Krzysztofem Hołowczycem i Przemysławem Kaźmierczakiem z klubu ŚląskWrocław orzeknie, która z bestii wykonała najbardziej spektakularnyprzejazd w kategorii freestyle.

 

Wątek na forum: Halo nie spać:-) ktoś leci na pokazy monster trucków do Łodzi lub Gdańska?

taka cisza... śmiałby wysnuć wniosek że nic się nie dzieje :-) Ktoś leci na pokazy monster trucków do Gdańska lub Łodzi w październiku? A to przedsmak tego co będzie się działo... http://www.youtube.com/watch?v=yEWC57u0Vkk&feature=player_embedded zbyszek72

 

Chciałbyś mieć taką Pandę?

Tytuł SUV-a roku przyznany Fiatowi Panda przez brytyjską redakcję magazynuTop Gear mógł dziwić. Mógł, dopóki nie zobaczyliśmy tejwersji małego Fiata. Tego jeszcze nie było. Fiat Panda w wersji Monster Truck.

 

Wątek na forum: Imprezy motoryzacyjne. Czy jest coś ciekawego jesienią?

Słuchajcie macie na oku jakieś fajne i głośne imprezy motoryzacyjne? Słyszeliście o jakiś CIEKAWYCH w swoich okolicach?. Wymieńmy się sprawdzonym info... Ja dopiero zacząłem się rozglądać jak wpadnie mi coś w oko to oczywiście na bieżąco będę pisać. Mam ochotę pozwiedzać trochę Polskę przy takich...

 

Wątek na forum: Imprezy motoryzacyjne. Czy jest coś ciekawego jesienią?

Słuchajcie macie na oku jakieś fajne i głośne imprezy motoryzacyjne? Słyszeliście o jakiś CIEKAWYCH w swoich okolicach?. Wymieńmy się sprawdzonym info... Ja dopiero zacząłem się rozglądać jak będzie wpadać mi coś w oko to oczywiście na bieżąco będę pisać. Chwilowo z zapowiadających się ciekawie z...

 

Monster Trucki ponownie w Polsce!

Już w czerwcu do trzech polskich miast - Łodzi, Krakowa oraz Wrocławia -ponownie zawitają monster trucki, a my dla Was będziemy miećwejściówki na te wydarzenia.

 

Konkurs - mamy wejściówki na Monster X Tour

Już w czerwcu w trzech polskich miastach pojawią się potężne monstertrucki, a już dziś ruszamy z konkursem, w którym możecie wygraćwejściówki na Monster X Tour.

 

Tak wyglądał Monster X Tour w Łodzi!

Za nami pierwsze show z cyklu Monster X Tour. Impreza odbyła się 01.06 nałódzkiej Atlas Arenie. Widzowie mieli szansę przyjrzeć się z bliskawielkim Monster X Truckom, motocyklom i quadom.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Monster Truck".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019