Wyszukiwałeś:

Morgan

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Morgan

Spróbuj też wyszukać: morgan minoan 14

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Limitowany Morgan 4/4 na 70. rocznicę

Morgan obchodzi 70-lecie produkcji. Z tej okazji brytyjski producentluksusowych, sportowych samochodów wyprodukował następcę modelu 4/4 z1936 roku.

 

Pro-rodzinny Morgan

Brytyjski producent sportowych i luksusowych samochodów - firma Morgan natargach w Genewie prezentuje czteroosobowy model zbudowany na bazie modeluRoadster.

 

Morgan zbuduje więcej Aeromax-ów

Początkowo Morgan Aeromax Coupe miał być wyprodukowany jako unikatowy, jedenegzemplarz. Brytyjski producent sportowych samochodów postanowił jednak,że auto zostanie zbudowane w znacznie większej liczbie.

 

Zmiany Morgana Aero 8

Brytyjski producent sportowych samochodów Morgan Motor Companypostanowił nieco odswieżyć swój kultowy model Aero 8. Każdy zezbudowanych egzemplarzy będzie od teraz między innymi wyposażany w pneumatykifirmy Avon Tyres.

 

Ultra-ekologiczny Morgan

Znana, brytyjska marka Morgan ogłosiła, że zamierza stworzyć nowoczesnysamochód, którego napęd nie będzie wydalał do atmosfery żadnychszkodliwych substancji. Projekt, którego wstępna nazwa to "Life Car" mazadebiutować podczas targów genewskich już w przyszłym roku.

 

Pierwsze prawdziwe zdjęcia trójkołowca

Morgan już długi czas temu pokazał nam pierwsze animacje swojego nowegopojazdu trójkołowego, który będzie raczej ciekawostką niżhitem sprzedaży.

 

Morgan Aero Coupe powraca

Brytyjska legendarna marka zaprezentowała swój najnowszy model, Aero Coupe, który zadebiutuje podczas tegorocznego salonu w Genewie. Poprzednik tego auta AeroMax Coupe również debiutował w Genewie.

 

Morgan czaruje teaserem nowego modelu

Do salonu Geneva Motor Show 2015 pozostał już jedynie tydzień. Brytyjski Morgan przedstawił tymczasem kolejne zdjęcie szykowanego na to wydarzeniemodelu.

 

Morgan Aero 8 - nowa interpretacja klasyka

Choć auta marki Morgan własciwie się nie starzeją, to raz na jakiś czas Brytyjczycy zastępują je nowymi modelami. 15 lat od rozpoczęcia produkcjimodelu Aero ujrzeliśmy zupełnie nową generację tego auta.

 

Białoruski Morgan Threewheeler na pedały

Stolica Białorusi, Mińsk. Jeśli nie spodziewaliście się, że może tu powstawać intrygujący pojazd to spójrzcie na Ekomobil Morgan. O ileśledzicie świat luksusowych aut to jego wygląd i nazwa naprowadzą was na odpowiedni trop. Tak, białoruski pojazd to replika 3-kołowego samochodu Morgan Threewheeler.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018