Wyszukiwałeś:

Most X

Bydgoszczy X

. Znaleziono 56 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Most w Bydgoszczy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

Wątek na forum: Nowy most w Toruniu na liście rezerwowej

Sobecka jako ekspert od Mostów? haha.. dobre... Przecież ona się na niczym nie zna... oprócz kalendarzyka małżeńskiego... Toruń niech pomyśli, jak obwodnicę południową połączyć z miastem, zbudować drugą nitkę i poprowadzić ekspresówkę do Bydgoszczy. Ma to więcej sensu, niż poroniony, ekst...

 

Europejskie firmy chcą budować nowy most w Bydgoszczy

Aż 9 firm i konsorcjów z Polski, Hiszpanii, Niemiec, Austrii i Chorwacjiwyraziło gotowość do zbudowania nowego mostu drogowego w ciągu ulicyNowoogińskiego.

 

Wątek na forum: Europejskie firmy chcą budować nowy most w Bydgoszczy

wreszcie pierwsze powazne podejscie do rozładowania problemów komunikacyjnych w centrum Bydgoszczy.W tym miescie po okresie rzadów prezydenta Jasiakiewicza który rozpoczał budowę Ronda Grunwaldzkiego zresztą wysoce nieudanego z uwagi na zainstalowanie w samym centrum sygnalizacji swietlnej któr...

 

Most na Spornej coraz bliżej

Budowa nowego mostu drogowego w ciągu ul. Spornej w Bydgoszczy weszła już wkońcowy etap realizacji. Koszt modernizacji ul. Spornej wraz z budową nowegomostu wyniesie 30 mln zł.

 

Ponad 206 mln na budowę Trasy Uniwersyteckiej w Bydgoszczy

Konsorcjum złożone z trzech firm wybuduje Trasę Uniwersytecką z mostem LechaKaczyńskiego w Bydgoszczy. Trasa biec będzie od skrzyżowania ulicyOgińskiego z ul. Powstańców Wlkp., z estakadą nad ul. Jagiellońską iz nowym mostem przez Brdę aż do ul. Wojska Polskiego. Koszt budowy wyniesie206,6 mln zł. Na budowę Trasy Uniwersyteckiej z mostem przez Brdę miastootrzymało dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 92,7 mln zł.

 

Wątek na forum: Rośnie Trasa Uniwersytecka w Bydgoszczy

Ostatnio w Bydgoszczy krytycznie wypowiada sie na temat przyjetej koncepcji tego mostu.Najistotniejsze ze przeidziano tylko sama przeprawe przez Brde natomiast nie rozwiazano bezkolizyjnych dojazdów po obu stronach trasy .Powodowac to bedzie liczne zatory w tym miejscu.Ponadto most powstawal za r...

 

Bydgoszcz: Trasa Uniwersytecka pełną parą

Trasa Uniwersytecka w Bydgoszczy czyli połączenie ulicy PowstańcówWielkopolskich i Wojska Polskiego estakadą, jedna z największych tego typukonstrukcji w Polsce jest prawie na półmetku – stan zaawansowaniaprac to 45,1%. Wartość tej inwestycji to ponad 207 mln zł. Dwujezdniowa trasao długości ponad 1,5 km to m.in. osiem obiektów mostowych (estakadylewobrzeżna i prawobrzeżna, tzw. most nurtowy, dwa wiadukty od strony ul.Jagiellońskiej oraz kładka widokowa).

 

Mosty w dobrej formie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy zagwarantował w tym rokuśrodki na przebudowę kolejnego mostu w Elgiszewie. W regionie jezior stantechniczny mostów ma kluczowe znaczenie dla spójności całejsieci dróg w każdym regionie.

 

Wyjątkowy most w Bydgoszczy

W Bydgoszczy powstaje pierwszy podwieszany most, w którym pylon będziemiał wygląd dwóch przenikających się podków. Konstrukcjabędzie jednym z najwyższych obiektów w mieście.

 

Most w Bydgoszczy jednak Uniwersytecki

Podczas listopadowej sesji Rady Miasta radni przyjęli uchwałę w sprawienadania nowej nazwy mostowi w ciągu Trasy Uniwersyteckiej w Bydgoszczy. Wedługwcześniejszych decyzji most miał nosić imię Lecha Kaczyńskiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Most w Bydgoszczy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019