Wyszukiwałeś:

Mostostal

. Znaleziono 188 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mostostal

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 188 wszystkich):

Wątek na forum: S-1 z kłopotami

W ramach sprostowania, w konsorcjum wykonawców jest PoliMEX Mostostal a nie jak napisano PoliMER Mostostal. Pozdrawiam - pracownik firmy. ~kierownik PXMS

 

Wrocław: Mostostal wybuduje most za 576 mln

Dobiegł końca jeden z najgłośniejszych w ostatnim czasie przetargów,dotyczących inwestycji drogowych. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych iAutostrad podpisała wreszcie umowę na budowę pierwszego odcinka AutostradowejObwodnicy Wrocławia.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary Śląskie– Pyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 Częstochowa– Pyrzowice.

 

Most na obwodnicy Wrocławia blisko pół roku później

Most Rędziński, czyli największa przeprawa w Polsce, zostanie wybudowanyblisko pół roku później niż początkowo zakładano. Wykonawcabudowy mostu, konsorcjum firm Mostostal/Acciona jeszcze przed świętamipoinformowało GDDKiA, że planuje złożyć wniosek z roszczeniem oprzesunięcie terminu wykonania mostu na wyspie Rędzin.

 

Wątek na forum: Wrocław: nową Lotniczą na stadion

Znowu Mostostal. Proszą się o kłopoty. ~W.K.R.

 

Umowa na autostradę A1 Stryków – Tuszyn podpisana

Podpisano umowę na „Projekt i budowę autostrady A1 Stryków– węzeł „Tuszyn”. GDDKiA wybrała ofertę najtańszą,którą złożyło konsorcjum firm  lider Polimex-Mostostal S.A.Wykonawca wycenił prace na blisko 1,16 mld zł. Harmonogram prac przewidujewybudowanie odcinka autostrady A1 Stryków-w. Tuszyn o nawierzchnisztywnej i długości nieco ponad  37 km, do końca  III kwartału2013 r.

 

Wątek na forum: Umowa na autostradę A1 Stryków – Tuszyn podpisana

Sztywny to już powinien być ten ktoś kto wymyślił i ten kto zatwierdził warunki techniczne dla tej pseudoautostrady w najważniejszym miejscu wkraju. 2 pasy ruchu tak jak projektowano w 1972r bez zmian, nawierzchnia betonowa - niedopuszczalna w mieście - będzie ponadnormatywny chałas i wibracje....

 

Stalowe elementy toruńskiego mostu są już w produkcji

W wytwórni Mostostal Kielce S.A rozpoczęła się produkcja pierwszychstalowych elementów, które zostaną wykorzystane przy budowieestakad mostu przez Wisłę w Toruniu. Pierwszy transport dotrze do Torunia jużw połowie lipca. Elementy będą ważyć od 30 do 40 ton i będą miałymaksymalnie 35 metrów długości. W sumie na estakady zostanie zużyteprawie 9 tysięcy ton stali.

 

Łódzkie odcinki A2 już otwarte

Można już jeździć 33-kilometrowym odcinkiem autostrady A2 między Łodzią aNieborowem, skąd można dojechać do Łowicza lub Skierniewic. W niedzielęzostał otwarty dla ruchu cały odcinek A (budowany przez Eurovie) i częściowoodcinek B (zbudowany przez Polimex-Mostostal). Pozostała cześć odcinka Bzostanie udostępniona kierowcom po oddaniu do użytkowania odcinka C(budowanego przez Bogl a Krysl). Wówczas autostradą A2 będzie możnaprzejechać z Warszawy do zachodniej granicy Polski.

 

Budowa A4 z poślizgiem

Budowa autostrady A4 na Podkarpaciu znowu się opóźnia. Chodzi o blisko45 kilometrowy odcinek Rzeszów – Jarosław, który miał byćoddany do końca tego roku, a obecnie nie ma wykonawcy. Po zerwaniu umowy zfirmą Polimex-Mostostal, drogowcy szykują przetarg na kontynuację budowy tegoodcinka.   

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019