Wyszukiwałeś:

Motor X

Show X

2011 X

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Motor Show 2011

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Karawan dla rodziny

Firma Binz w grudniu zeszłego roku pokazała światu na Essen Motor Show auto,które można porównać tylko i wyłącznie do karawanu.

 

Motor Show 2011 już w marcu

Marzec to nie tylko targi motoryzacyjne w Genewie. Marzec to także miesiąc wktórym odbywają się największe polskie targi poświęcone motoryzacji- Motor Show 2011.

 

Skoda Yeti w Katarze

Škoda Yeti zostanie wkrótce wprowadzona na rynek w Katarze. Modelzdążył już wzbudzić zainteresowanie tamtejszych kierowców,prezentując się na targach motoryzacyjnych Qatar Motor Show.

 

Zabawki dla bogaczy w Genewie

Wczoraj naszym tematem dnia były przystępne samochody dla przeciętnegoKowalskiego, które wystawione zostały na tegorocznych targach w Genewie.Dziś zajrzymy na zupełnie przeciwną stronę stawki - jedne z najdroższychsamochodów, jakie pokazali światowi producenci.

 

Stoisko Volvo najlepszym

Stoisko Volvo zostało uznane najlepszym na tegorocznym Geneva Motor Show 2011.

 

Zaleją nas małe autka

Coraz większy ruch na drogach, a także coraz bardziej zaostrzone normy emisjiCO2 spowodują, że w najbliższej przyszłości czeka nas boom w sektorzemikrosamochodów. W ciągu najbliższych 3 lat, na europejskim rynkupojawi się nawet 60 takich nowych modeli.

 

Frankfurt Motor Show - tak było dwa lata temu

Już w przyszłym tygodniu rusza tegoroczna edycja wystawy samochodowej IAA weFrankfurcie nad Menem. Zanim jednak zaprosimy, za naszym pośrednictwem, do halwystawowych niemieckiej stolicy motoryzacji, postanowiliśmy przypomniećnajważniejsze wydarzenia poprzedniej edycji salonu samochodowego weFrankfurcie. Zapraszamy zatem na krótkie resume...

 

Fuso podczas Tokyo Motor Show

Podczas 42. salonu samochodowego w Tokio Mitsubishi Fuso Truck and BusCorporation (MFTBC) - jeden z wiodących producentów aut użytkowych zAzji - prezentuje najbardziej innowacyjne modele w historii firmy. Tematemprzewodnim stoiska są "zielone" technologie, w szczególnościnapęd hybrydowy. Swoją światową premierę świętuje nowaciężarówka Fuso Canter Eco Hybrid.

 

Lexus CT 200h ze zmienioną "twarzą"

Końcówka listopada to czas trzech ważnych wystaw samochodowych.Najważniejsze są oczywiście targi w Tokio, równie znana jest wystawa wLos Angeles, jednak z uwagi na rosnące znaczenie rynku chińskiego, nie możnazapomnieć także o Guangzhou Motor Show, gdzie zadebiutuje m.in. Lexus CT 200hpo liftingu.

 

Range Rover Evoque przeszedł delikatny face lifting

Nowocześniejszy system multimedialny, oszczędne turbodiesle i delikatne zmianywizualne - oto kompaktowy SUV Range Rovera na rok 2016.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Motor Show 2011".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019