Wyszukiwałeś:

Movano

. Znaleziono 173 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Movano

Spróbuj też wyszukać: movano kabel movano instalacja przyczepki master

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 173 wszystkich):

Wszystko o samochodach Opel Movano

Opel Movano to największy dostawczy model niemieckiej marki z segmentu MCV do 3,5 tony. Powstał przy współpracy firm Opel i Renault na bazie Renault Mastera i dostępny jest w sprzedaży od 1999 r. Opel Movano dostępny jest na naszym rynku z nadwoziem furgon oraz rama. Odnowiona wersja Movano pojaw...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: opel movano

prosze o ogólną opinię na temat opla movano ??????? ~bartezz

 

Wątek na forum: movano

Planuje kupić opla movano DTI 2800 SWB i ten model wydaje sie być bardzo krótki,czy ktoś orientuje się jaką dłógość ma ,,paka,,?Z góry dziękuje. ~robert

 

Wielofunkcyjny Movano

Mimo iż trwają jeszcze targi samochodowe we Frankfurcie, gdzie koncernyprzedstawiają głównie swoje nowości w zakresie aut osobowych, to możnazaobserwować już wzmożony ruch w obszarze aut dostawczych, które będąmiały "swoje" targi w Amsterdamie (17-25 października).

 

Dostawczy Movano

Nowa wersja Opla Movano, w Wielkiej Brytanii sprzedawanego pod nazwą Vauxhall,jest następstwem sukcesu, jaki koncern General Motors odnosi w klasiesamochodów dostawczych.

 

Odmłodzona gama dostawczych Opli

Opel wzmacnia swoją pozycję w rozwijającym się segmencie pojazdówdostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej od 2,8 do 3,5 tony, wprowadzającnowe wersje modeli Vivaro i Movano.

 

Opel i Renault zadowoleni ze współpracy

Opel/Vauxhall i Renault oświadczyły, że dzięki modelowi Movano i RenaultMaster, będą kontynuować rozpoczętą w roku 1996 pomyślnąwspółpracę na rynku lekkich pojazdów dostawczych.

 

Nowy Movano na wiosnę

W czasie, kiedy Renault zaprezentowało nową generację Mastera, Opelpokazał bliźniaczą konstrukcję – Movano. Nowy model to popisinnowacyjnych technologii, jak zapewnia producent wyjątkowo wygodne ipraktyczne wnętrze, konkurencyjnie niski poziom zużycia paliwa i najlepsze wswojej klasie koszty eksploatacji.

 

Problemy Movano z tylnym kołem

W dostawczym Oplu Movano może wystąpić ta sama usterka, co w RenaultMasterze, o czym informowaliśmy w ubiegłym tygodniu. Możliwe problemydotyczą łożyska koła tylnego.

 

Opel Movano po zmianach

Na rozpoczętej dziś wystawie pojazdów użytkowych "The CommercialVehicle Show" w Birmingham obok odnowionego Renault Mastera możnazobaczyć również jego brata bliźniaka - Opla Movano.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018