Wyszukiwałeś:

Mps

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mps

Spróbuj też wyszukać: mazda mps mps alarm

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Mazda3 na sportowo

Japoński producent samochodów marki Mazda nie zapomina o fanach swojej marki,którzy cenią sobie sportową jazdę. Do salonów wielkimi krokami wchodziwłaśnie model Mazda3 MPS, który swoimi osiągami ma zapewnić ostrąkonkurencję dla innych samochodów z jej segmentu.

 

Mazda3 MPS oraz i-stop

Podczas zbliżającej się wystawy w Genewie Mazda zaprezentuje dwie kolejnewersje nowej generacji swojej "trójki". Usportowioną Mazdę3MPS oraz wersję z oszczędzającym paliwo systemem i-stop.

 

Przebudzenie Mazdy 6 MPS

 

Sportowa odmiana Mazdy 6 w wersji MPS

 

Dwa oblicza Mazdy 6 MPS

 

Elegancka i drapieżna wersja Mazdy 6 MPS.

 

Mazda 3 MPS: Mazda Potrafi Szybko

Przez zdecydowanie większy czas swojej aktywności zawodowej, japońscyinżynierowie pochłonięci są budowaniem aut hybrydowych. W weekendy mająjednak chwilkę aby uciec od jakże chwytliwego obecnie tematu oszczędności .I dobrze, bo dzięki temu po ulicach mogą jeździć takie samochody jak Mazda 3MPS.

 

Mazda 3 MPS z napędem 4x4

Wszyscy fani sportowych modeli Mazdy oczekują z niecierpliwością nowej"trójki" ze znaczkiem MPS. Właśnie pojawiają się pierwszeprzecieki o tym modelu.

 

Mazda: Diesel czy benzyna, o to jest pytanie

Japończycy stworzyli kilka fenomenalnych aut, wśród którychjest nie tylko roadster MX-5. Litery MPS pewnie rozgrzewają wielu. Nowageneracja Mazdy3 na rynku jest już kilka miesięcy, więc i powracają plotkio wersji MPS tego auta.

 

Mazda może powrócić z modelami MPS

Mazda planuje wskrzesić markę MPS i pierwszym modelem, który wedługJapończyków idealnie wpasowuje się w trzyliterowy szyld jest najnowsza"dwójka".

 

Najbliższe plany Mazdy, czyli SUV-y i powrót MPS

Mazda nie daje o sobie zapomnieć - dopiero co Japończycy wprowadzili noweCX-3, kolejną "dwójkę" i MX-5 oraz zmodernizowane CX-5 i"szóstkę", a tuż za rogiem czekają kolejne nowości.Zobaczymy je jeszcze w tym roku!

 

Nie ma szans na mocną Mazdę MX-5 MPS

Choć logo MPS ma powrócić w sportowych wersjach modeli Mazdy to nie ma co liczyć na wzmocnionego roadstera MX-5. Japończycy zdecydowali, że takiruch nie byłby w zgodzie z filozofią modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018