Wyszukiwałeś:

Mugen

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mugen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Ariel Atom i 270 koni

Firma tuningowa Mugen zajęła się właśnie Ariel Atomem i sprawiła, żeauto, a może raczej "auto", ma teraz 270 koni mechanicznych.

 
 
 

Honda Civic Type R MUGEN 2.2

Mugen, japoński tuner podrasował jeden z najciekawszych modeli Hondy, CivicTyp R. Wersja Mugen zadebiutowała w 2010 roku w ograniczonej do 20 sztukliczbie egzemplarzy, które trafiły na rynek Wielkiej Brytanii. Inżynierowie z europejskiego oddziału  Mugen'a jeszcze raz wzięli sięza podrasowanie Civica Type R.

 
 

Ceny Hondy Mugen CR-Z

Znane są ceny specjalnej, wzmocnionej wersji Hondy CR-Z sygnowanej przezMugena. Na rynku brytyjskim auto ma kosztować 23 tys. funtów. Dosprzedaży na wyspach auto trafi w przyszłym roku.

 

Honda CR-Z będzie mocniejsza

Wielu użytkowników i sympatyków nowej Hondy CR-Z narzekało nato, że samochód jest zbyt słaby. Okazuje się, że nie narzekanie nieposzło na darmo.

 

Sportowa Honda CR-Z od Mugena

Nadworny tuner Hondy, firma Mugen przedstawiła właśnie specjalną wersję modelu CR-Z, która będzie dostępna jedynie na rynku japońskim.

 

Wątek na forum: Silnik 2.0 litra w Civicu Type-R

Tak, jasne. A jak już dojdzie do produkcji to nowy CTR dostanie kolejną ewolucję starego silnika, tym razem z bezpośrednim wtryskiem paliwa i mocą 210KM.... a na północną pętle poleci wersja MUGEN z zupełnie innym silnikiem która będzie dostępna tylko w wersji z kierownicą po prawej stronie i kos...

 

Honda Civic Type R - Poprawki od Mugena

Honda Civic Type R to niewątpliwie ostry hot hatch, z własnym charakterem.Moc silnika 310 KM powinna wszystkim wystarczyć. Dla pozostałych Mugenprzygotował swoją własną interpretację japońskiego modelu. Zobacz, coprzygotowali samuraje.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019