Wyszukiwałeś:

Mulsanne X

Speed X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mulsanne Speed

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Bentley EXP 9F: Luksusowy SUV wreszcie odsłonięty

Salon samochodowy w Genewie to początek nowej ery dla marki Bentley. Marka zCrewe zaprezentowała po raz pierwszy w swojej historii SUVa. Na stoiskuBentleya można oglądać koncepcyjny model EXP 9 F.

 

Najszybszy seryjny Bentley

Podczas zbliżającego się święta maniaków motoryzacji, czyliFestiwalu Prędkości na torze w Goodwood, Bentley zaprezentuje swójnowy model, Continnental GT Speed.

 

Jubileuszowe dwa modele od Bentley'a

Brytyjska marka, która należy do koncernu VAG przedstawiła dwa modele,które są hołdem dla dwóch bardzo znaczących wydarzeń whistorii rywalizacji w sportach motorowych samochodów zrodzonych wCrewe.

 

Bentley wzmocnił model Mulsanne

Brytyjczycy postanowili wzbogacić swoją gamę o kolejny model z przydomkiem"Speed". Topowa limuzyna, czyli model Mulsanne został zaprezentowanyw mocniejszym wydaniu.

 
 
 

Bentley Grand Convertible - Mulsanne się otwiera

Ręcznie szyte, skórzane tapicerki, ręcznie polerowane aluminiowe felgi, wykończenie specjalnym drewnem orzechowym i bulgoczące pod maską V8 o pojemności 6,75 litra. To może być tylko Bentley - tym razem to model GrandConvertible.

 

Bentley Mulsanne Speed Blue Train - ku pamięci legendy

Bentley we współpracy z zespołem Mulliner opracował wyjątkowąwersję modelu Mulsanne Speed. Oto Blue Train, nawiązujący do wielkiegowyścigu z 1930 roku między Bentleyem Speed 6 a pociągiem Le Train Bleu.

 

Koniec legendarnego silnika w Bentleyu?

To jedna z najdłużej produkowanych jednostek napędowych na świecie. Niestetycoraz bardziej wyśrubowane normy emisji spalin sprawią, że niedługo tenkawałek historii motoryzacji odejdzie do lamusa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mulsanne Speed".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019