Wyszukiwałeś:

Mulsanne

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mulsanne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

Bentleyem Mulsanne do Mulsanne

 

Bentleyem Mulsanne do Mulsanne - mojeauto.tv

 

Zobacz wnętrze Bentleya Mulsanne

Podczas targów we Frankfurcie Bentley zaprezentował model Mulsanne zespecjalnie skrojonym wnętrzem na potrzeby podróżującychbiznesmenów.

 

Bentley ma problem z Mulsanne

Ludzie, którzy zarządzają potężnymi firmami, czy też markami oznaczącym statusie często mają poważne zmartwienia, dotyczące swoichmodeli. W Bentley'u nie wiedzą co dalej począć z Mulsanne.

 

Bentley zamyka projekt Mulsanne cabrio

Marka z Crewe w zeszłym roku podczas imprezy w Pebble Beach na specjalnym,prywatnym pokazie zaprezentowała koncepcyjną wizję Mulsanne cabrio. Dziśokazuje się jednak, że auto nie trafi do produkcji.

 

Limitowana wersja Bentleya Mulsanne dla Europy

Marka z Crewe przygotowała specjalną, limitowaną edycję topowego modeluMulsanne. To kolejne auto, które jest hołdem dla dawnego kierowcywyścigowego Bentley'a.

 

Jubileuszowa edycja Bentley'a Mulsanne

Brytyjska marka w tym roku obchodzi 95-lecie istnienia i ten fakt postanowiłauczcić w sposób najbardziej odpowiedni. Mulsanne 95 to limitowanaedycja dedykowana tylko klientom z Wielkiej Brytanii.

 

Bentley wzmocnił model Mulsanne

Brytyjczycy postanowili wzbogacić swoją gamę o kolejny model z przydomkiem"Speed". Topowa limuzyna, czyli model Mulsanne został zaprezentowanyw mocniejszym wydaniu.

 

Bentley Grand Convertible - Mulsanne się otwiera

Ręcznie szyte, skórzane tapicerki, ręcznie polerowane aluminiowe felgi, wykończenie specjalnym drewnem orzechowym i bulgoczące pod maską V8 o pojemności 6,75 litra. To może być tylko Bentley - tym razem to model GrandConvertible.

 

Unikatowy Bentley Mulsanne tylko na Środkowym Wschodzie

Producenci najbardziej luksusowych aut świata mają ustawiony jeden priorytet:kraje Środkowego Wschodu. To właśnie tam brunatnym strumieniem płynienajwiększa gotówka i tylko tam pokazano Bentleya Mulsanne Majestic.

 

Bentley Mulsanne Speed Blue Train - ku pamięci legendy

Bentley we współpracy z zespołem Mulliner opracował wyjątkowąwersję modelu Mulsanne Speed. Oto Blue Train, nawiązujący do wielkiegowyścigu z 1930 roku między Bentleyem Speed 6 a pociągiem Le Train Bleu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019