Wyszukiwałeś:

MultiAir

. Znaleziono 93 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MultiAir

Spróbuj też wyszukać: multi air renaulr megane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 93 wszystkich):

Wątek na forum: Alfa Romeo i rewolucyjny silnik

Multiair - czytałem już jakieś 8miesięcy temu o powstającym kilka lat rozwiązaniu. I jeśli ktoś ma wiedzę techniczną - zna rozwiązania tego typu dostepne dotychczas w branży - będzie zaskoczony. Multiair ameryki nie odkrywa -ale jest to nowe odkrycie dotychczasowych mechanizmów. Dodajmy do tego i...

 

Multiair - "mała" rewolucja?

Coraz bardziej restrykcyjne przepisy zmuszają producentów do wdrażanianowych sposobów na zmniejszenie emisji szkodliwych substancji doatmosfery. Taki problem dotknął Fiata, ale znalazł on panaceum na ten problem- nowy silnik MultiAir.

 

MultiAir - rewolucja silnikowa "made by" Fiat

Przełomowych pomysłów w dziedzinie budowy silników było wciągu ostatnich dekad niewiele. Nadchodzi jednak rewolucja, i to przez duże"R". Jej inspiratorem jest Fiat, który intensywnie testuje nowysystem o nazwie MultiAir. O nowym technologii włoskiej marki wspominaliśmy nałamach mojeauto.pl już kilka tygodni temu. Teraz postanowiliśmy przyjrzećsię jej nieco dokładniej.

 

Fiat: Silniki MultiAir już w produkcji

W południowo włoskiej fabryce Termoli koncern Fiat rozpoczął produkcjęnowoczesnych silników benzynowych serii MultiAir. Wydajne, a zarazemoszczędne jednostki wykorzystujące technologię elektrohydraulicznegosterowania wentyli zaworów trafią do sprzedaży we wrześniu.

 

Alfa Romeo i rewolucyjny silnik

Choć na stoisku Alfy Romeo na salonie samochodowym we Frankfurcie trudnodoszukać się jakiegoś zupełnie nowego modelu, to jednak wart zainteresowaniaz całą pewnością jest model Mito z nowym rewolucyjnym silnikiem Multiair.

 

Oszczędniejsze i mocniejsze Alfy Mito

Alfa Romeo Mito to auto, które zauroczyło klientów przedewszystkim swoją stylistyką. Teraz do tego mają dołączyć nowoczesnejednostki napędowe, które właśnie pojawiły się w sprzedaży z tymmodelem.

 

Nowy silnik dla Delty

Koncern Fiata rozbudował gamę silników dla modelu Lancia Delta.Elegancki kompakt otrzyma benzynową jednostkę nowej generacji serii MultiAir.

 

Fiat Bravo z nową jednostką

W sprzedaży można znaleźć już nową wersję Fiata Bravo, pod maskąktórej pracuje turbodoładowany silnik 1,4 MultiAir 16v rozwijający moc140 KM.

 

MultiAir nagrodzony za Oceanem

Rewolucyjna technologia MultiAir opracowana przez Fiat Powertrain Technologies azastosowana w silnikach modeli marki Fiat, Abarth, Lancia oraz Alfa Romeozdobywa nagrody również za Oceanem.

 

Super Multi Air w Ferrari?

Technologia Multiair to jak wiadomo dzieło Fiata. W tej samym koncernie jestteż Ferrari, które prawdopodobnie otrzyma własną technologiębazującą na wspomnianej wyżej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019