Wyszukiwałeś:

Multijet

. Znaleziono 194 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Multijet

Spróbuj też wyszukać: multijet 120

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 194 wszystkich):

Panda i Ducato z usterkami

W modelach Fiat Panda w wersji z silnikiem Multijet oraz Fiat Ducato zdwulitrową jednostką JTD mogą pojawić się usterki.

 

Fiat 500 z nowym silnikiem

Do gamy modeli Fiat 500 oraz 500C wprowadzono nowy silnik 1.3 Multijet drugiejgeneracji, z systemem Start&Stop, który osiąga moc 95 KM przy 4000obr/min i moment obrotowy 200 Nm przy 1.500 obr/min.

 

MultiJet II w 500-tce

Pod maskę najmniejszego Fiata trafi jeden z najmniejszych silnikówwysokoprężnych. Fiat 500 będzie teraz zasilany silnikiem MultiJet II 1,3 omocy 95 koni.

 

Już ponad 4 mln silników Multijet z Bielska

Z linii produkcyjnej zakładu Fiat Powertrain w Bielsku-Białej w piątek 4lutego zjechał 4-milionowy egzemplarz silnika 1.3 16v Multijet. Jest toprestiżowe osiągnięcie świadczące o ogromnym sukcesie, jaki odniósłten niewielki wysokoprężny silnik od momentu uruchomienia jego produkcji w2003 roku.

 

Wątek na forum: Fiat Ducato(2-3 latek) jaki silnik??

Witam jaki polecacie silnik do nowego Ducato?? myślałem nad 2.3 multijet. 3.0 chyba za duży a 2.2 trochę za słaby? I jak sądzicie, lepiej brać tego najdłużeszego(furgon przedłużany) czy furgon długi zwykły?? Chodzi o przeprowadzki ~SebastianS

 

Suzuki z dieslami od Fiata

Suzuki zawarło nowe porozumienie z Fiatem na dostawę silnikówwysokoprężnych. W silniki włoskiej produkcji będą wyposażane nowe modelejapońskiej marki na rynku indyjskim.

 

Fiat Panda 1.3 Multijet: Godnie zastąpić poprzednika

W segmencie aut miejskich dzieje się w ostatnich latach bardzo wiele.Niektórzy producenci pokazują samochody jakich w swojej gamie nieposiadali nigdy. W natłoku tych premier na początku roku Fiat zaprezentowałtrzecią generację Pandy, która ma kontynuować sukces swojejpoprzedniczki. Sprawdzamy, czy auto ma szansę dorównać poprzedniczce?

 

Już 5 milionów silników MultiJet z Bielska-Białej

Fabryka Fiat Powertrain Technologies Poland w Bielsku-Białej ma powody do dumy.Z taśmy montażowej polskiej fabryki Fiata zjechał pięciomilionowy egzemplarzsilnika 1.3 MultiJet.

 

Fiat 500L z rekordowo niskim spalaniem

Podczas pierwszej edycji "Diesel Challenge" - imprezy organizowanejprzez firmę Bosch - swoje ogromne możliwości potwierdziła jednostkawysokoprężna Multijet II.

 

Fiat Punto 1.3 Multijet 75 KM: W oczekiwaniu na następcę

Fiat Punto nie ma łatwego życia, będąc zmuszonym do rywalizacji z dużomłodszymi rywalami. To tak, jakby sześćdziesięciolatek musiał sięzmierzyć z kimś o 20-30 lat młodszym. W większości konkurencji nie miałbyżadnych szans. Czy jednak Punto stoi na całkowicie straconej pozycji?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019