Wyszukiwałeś:

Murano

. Znaleziono 106 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Murano

Spróbuj też wyszukać: murano bialy murano rok produkcji 2006 terrano

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 106 wszystkich):

Wątek na forum: Jaka jest moc w Murano przy 3,5l silniku..?

Przeglądając ostatnio ogłoszenia dotyczące Murano zauważyłem kilka, conajmniej kilka podawanych mocy silnika o tej samej pojemności w tym samym modelu i roczniku tzn. 245; 250; 260; 280; 290KM. Czy to możliwe i z czego to wynika bo się zaczynam już gubić... Znajomy ma na sprzedaż Murano z 300KM s...

 

Koncepcyjny Murano GTC

Nowa, debiutująca właśnie sportowa odsłona Nissana Murano GT-C zdążyłajuż zostać okrzyknięta mianem samochodu dla kierowcy dwudziestego pierwszegowieku.

 

Mały Murano

Na wystawie samochodowej w Detroit Nissan zaprezentuje kolejnego reprezentanta zsegmentu rodzinnych crossoverów. Nissan Rogue będzie niejako pomniejszonąkopią większego Murano.

 

Nissan przerobi Murano

W 2008 roku Nissan wprowadzi na rynek odmłodzoną wersję terenowego modeluMurano. Znakami rozpoznawczymi nowej serii samochodu mają być zmiany wprzedniej części auta, nowe tylne lampy i grill z mniejszą niż dotąd dawkąchromu.

 

Nissan Murano: Japońska alternatywa

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach jest lansowana moda na samochodyekologiczne  wielkie SUVy wyposażone w potężne jednostki nader częstowpisują się w krajobraz naszych dziurawych dróg. Moda na te samochodynie przemija, a ze statystyk wynika, że częściej jeżdżą nimi kobiety. Wtym prężnie rozwijającym się segmencie jest jeden "niszowiec".Samochód który powstał w USA, ale przypłynął z Japonii. To niekto inny jak Nissan Murano.

 

Kłopoty z silnikiem w Nissanie Murano

Polski dystrybutor marki Nissan powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre egzemplarze modeli Nissan Murano orazniedostępnego na polskim rynku Teana mogą stwarzać zagrożenie dlabezpieczeństwa użytkowników.

 

Murano z dieslem

Jeśli od zakupu tego auta odstraszało Cię zbyt wysokie spalanie, to odwrześnia powinieneś ponownie uważnie się mu przyjrzeć. Wówczas to dosprzedaży trafi Nissan Murano z 2,5-litrowym silnikiem wysokoprężnym.

 

Lifting Nissana Murano

Luksusowy crossover Nissana, model Murano przeszedł faceliftinig. Aktualizacjiuległo wnętrze, tylne światła oraz felgi aluminiowe. Nowy model stał sięjeszcze bardziej komfortowy i stylowy.

 

Nissan Murano zadebiutuje w Nowym Jorku

Juz za kilka dni na targach w "mieście, które nigdy niezasypia" Nissan zamierza pokazać kolejną nowość w gamie. Będzie tonowa generację modelu Murano.

 

Trzecia generacja Nissana Murano

Wystawa samochodowa w Nowym Jorku będzie miejscem światowej premiery trzeciejjuż generacji Nissana Murano. Stylistyka tego crossovera, jak zwykle, jestodważna, choć w stosunku do konceptu Resonance, na którym bazuje, jużtak nie szokuje.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019