Wyszukiwałeś:

Murcielago X

Roadster X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Murcielago Roadster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Z Lamborghini do Seata

Z dniem 15 września br. stanowisko dyrektora ds. projektowania w firmie Seatobejmie Luc Donckerwolke, który od 1998 r. był szefem działuprojektowania Lamborghini.

 

640 KM w kabrio!

Lamborghini Murcielago, kwintesencja włoskiej stylistyki i porażającej mocy,od teraz oferowane jest w wersji roadster z otwieranym dachem. 640 KM wkabriolecie to poważna sprawa.

 

Murcielago od Versace

Co mają wspólnego producenci samochodów i światowi projektancimody? Okazuje się, że całkiem dużo. Lamborghini umożliwi swoim klientompersonalizację wyglądu zamawianego samochodu przy pomocy specjalnychpakietów wyposażenia przygotowanych przez dom mody Versace.

 

Lamborghini po kuracji

Firma IMSA zaprezentowała już jakiś czas temu swoje pierwsze osiągnięciadotyczące Lamborghini Gallardo LP560-4. Tym razem pod inżynierski skalpeltrafił model Murcielago Spyder, z którego udało się wyciągnąćdodatkowe konie.

 

"Bo było mało ekskluzywne..."

W przypadku limitowanych wersji supersamochodów ich nabywcy mogą miećpewność, iż zakupione auto będzie wyjątkowe i niepowtarzalne, zupełnie jakLamborghini Murcielago LP 650-4 Roadster, które trafiło na rynek wilości 50 sztuk.

 
 

Koniec Murcielago!

5 listopada to dzień w którym ostatnie Lamborghini Murcielago zeszło ztaśmy produkcyjnej. Ostatni egzemplarz numerem 4.099 trafił do klienta zeSzwajcarii.

 

Następca Murcielago w stylu "eco"

Lamborghini twierdzi, że nowy model, mający zastąpić Murcielago,którego już nie ma w ofercie firmy z Sant'Agata Bolognese, będzieemitował o 20% mniej szkodliwych gazów do atmosfery.

 

Lamborghini od Versace

Lamborghini Murcielago z wnętrzem opracowanym przez Versace to prawdziwyrodzynek spośród modeli jakie wyszły z luksusowej stajni.

 

Lamborghini Aventador bez dachu w Genewie

Od debiutu Lamborghini Aventador już trochę czasu minęło i świat spoglądaw stronę Santa'a Agata w celu dostrzeżenia nowych modeli. Targi motoryzacyjnewe Frankfurcie nie przyniosły oszałamiającej premiery, a tylko kolejnąwersję Gallardo. O nowych modelach na razie wiemy jedno - pojawi sięAventador Roadster.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Murcielago Roadster".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019