Wyszukiwałeś:

Murcielago

. Znaleziono 100 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Murcielago

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 100 wszystkich):

Nowe Lamborghini Murcielago

Model LP640 - taki symbol nosi najnowsza generacja jednego z najbardziejkultowych aut super-sportowych Lamborghini Murcielago. Włoski demonprędkości, który zostanie zaprezentowany na Salonie Samochodowym wGenewie jest jeszcze szybszy, mocniejszy i bardziej agresywny.

 

640 KM w kabrio!

Lamborghini Murcielago, kwintesencja włoskiej stylistyki i porażającej mocy,od teraz oferowane jest w wersji roadster z otwieranym dachem. 640 KM wkabriolecie to poważna sprawa.

 

670 koni pod maską Lambo

Już standardowy Lamborghini Murcielago jest marzeniem niejednego miłośnikaokropnie szybkich samochodów. Tymczasem na wystawie w Genewiezaprezentowana została wersja LP 670-4 SuperVeloce z jeszcze mocniejsząjednostką.

 

Następca Murcielago poczeka

Już niebawem fani Lamborghini mieli ujrzeć na własne oczy następcęlegendarnego jeszcze za życia modelu Murcielago. Niestety wszystko wskazuje nato, że będą musieli poczekać przynajmniej do 2012 roku.

 

Uliczna wyścigówka

Firma Reiter Engineering stworzyła ekstremalną interpretację LamborghiniMurcielago. Auto podobnie jak poprzednia wersja stworzona przez tą firmęprzenosi wyścigowe rozwiązania na drogi publiczne.

 

1.100KM w Murcielago

Firma Heffner postanowiła wzmocnić Lamborghini Murcielago. Efekty pracinżynierów są ponadprzeciętne. Z 570-konnej maszyny udało sięwydobyć 1.100 koni mechanicznych!

 

Jubileuszowe Murcielago dla Chin

W taśm produkcyjnych w Sant`Agata Bolognese zjechało właśnie LamborghiniMurcielago z numerem seryjnym 4.000. Samochód w ostrym, pomarańczowymkolorze trafi do nabywcy w Chinach.

 

Koniec Murcielago!

5 listopada to dzień w którym ostatnie Lamborghini Murcielago zeszło ztaśmy produkcyjnej. Ostatni egzemplarz numerem 4.099 trafił do klienta zeSzwajcarii.

 

Następca Murcielago w stylu "eco"

Lamborghini twierdzi, że nowy model, mający zastąpić Murcielago,którego już nie ma w ofercie firmy z Sant'Agata Bolognese, będzieemitował o 20% mniej szkodliwych gazów do atmosfery.

 

Lamborghini LP700 - wielki przeciek

Do sieci wyciekły wszystkie możliwe informacje na temat następcy,legendarnego już, Murcielago - LP700.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019