Wyszukiwałeś:

Musso X

Sports X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Musso Sports

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wszystko o samochodach SsangYong Rexton

Terenowy Ssangyong Rexton zadebiutował na światowych rynkach pod koniec 2001 roku. W Polsce w sprzedaży pojawił się jednak dopiero w połowie 2004 roku, kiedy to na naszym rynku oficjalnie zadebiutowała południowokoreańska marka Ssangyong. Ssangyong Rexton zbudowany został w oparciu o rozwiązania ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Ssangyong w Polsce

30 czerwca w Warszawie miała miejsce oficjalna premiera nowej marki na polskimrynku - Ssangyong. Wyłącznym importerem samochodów tej marki będzie firmaAlmeco.

 

Ssangyong w internecie

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży samochodów marki Ssangyong, firma Almeco,ich wyłączny importer w Polsce, uruchomiła stronę internetową:www.ssangyong.pl.

 

Ssangyong Actyon SUT: Pick-up z Korei

Na Międzynarodowych Targach Samochodowych w Busan, Ssangyong prezentuje nowąwersję nadwoziową modelu Actyon. Tym razem koreańska marka zaproponowałaswój model farmerom z Teksasu i Australii, którzy gustują w Pick-upach.

 

Ssangyong Musso Sports: Pracuś przed emeryturą

Pickupy to dość specyficzne samochody. Z jednej strony doskonale nadają sięjako narzędzie pracy, mogą służyć za auta terenowe, w końcu zaś są teżprzejawem otaczającej nas mody. Po kilku dniach, jakie spędził u nasSsangyong Musso Sports, zdecydowanie potwierdzamy tę tezę.

 

Trzy premiery Ssangyonga

15 marca w warszawskim budynku Atrium International BC odbyła się uroczystapremiera trzech nowych modeli SsangYong: Actyon, Actyon Sports oraz"odświeżonego" Rextona II.

 

Ssangyong Actyon Sports: Dla leniucha

Ssangyong Actyon Sports dostępny był już z automatyczną przekładnią.Jednak ówczesny czterostopniowy automat nie zdał do końca egzaminu,więc pojawiła się nowoczesna, sześciobiegowa jednostka. Sprawdziliśmywięc, jak sprawdza się ona w dość dużym aucie, jakim jest pickup.

 
 
 

Wątek na forum: Ssangyong Musso Sports: Pracuś przed emeryturą

a mnei sie podoba musso sports, ma swoj charakter, szkoda go troche, mogliby zrobic druga generacje a nie calkowicie nowy model ~leos

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Musso Sports".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018