Wyszukiwałeś:

Mx X

5 X

hardtop X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mx 5 hardtop

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

MX-5 z twardym dachem

Japoński producent samochodów, Mazda, zadziwił ostatnio swoich europejskichdystrybutorów faktem, iż do swojego zestawienia zamierza wprowadzić modelMX-5 wyposażony w dach typu hardtop.

 

20 lat Mazdy MX-5

W tym roku, podczas najsłynniejszego na świecie wyścigu wytrzymałościowego,Mazda MX-5 świętować będzie swoje 20-lecie. Po raz pierwszy zostałazaprezentowana na targach motoryzacyjnych w Chicago w lutym 1989 roku. PierwszaMazda MX-5 (wtedy pod nazwą Miata) przyczyniła się do odrodzeniadwumiejscowych roadsterów.

 

Mazda MX-5: VIDEO-TEST

Mazda MX-5 to od 20 lat najlepiej sprzedający się roadster na świecie. Takisukces zobowiązuje, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, czy nowy egzemplarzdwumiejscowego pudełka z Hiroszimy jest nadal tak bombowy jak jego poprzednik.

 

Mazda też bije rekord Guinnesa

18 września 2010 r. będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie: próbapobicia rekordu świata przez Mazdę MX-5. Rozpocznie się ona na tereniekopalni Zollverein w niemieckim Essen. Już trwa odliczanie.

 

Rekord Guinnessa dla Mazdy

Produkcja legendardnego juz roadstera MX-5 osiągnęła 4 lutego próg 900tysięcy.

 

Mazda przedstawia MX-5 GT

Widać, że tegoroczny Festiwal Prędkości na torze w Goodwood bardzo upodobali sobie producenci aut. Mazda jest kolejnym który zaprezentuje nowy, tym razem koncepcyjny model MX-5.

 

Mazda MX-5 w limitowanej edycji w Polsce

Mazda Motor Poland przedstawia limitowaną edycję modelu MX-5. Wersja SummerEdition pojawi się nad Wisłą jedynie w liczbie 10 egzemplarzy.

 

Specjalna wersja MX-5 od Mazdy w Nowym Jorku

Niewielu producentów w swojej gamie ma taki model-wizytówkę, jakMazda. MX-5 w tym roku kończy 25 lat i z tej okazji Japończycy pokazująwersję specjalną. W Nowym Jorku Mazda zaprezentuje również nowepodwozie Skyactiv dedykowane do MX-5 następnej generacji.

 

Dlaczego musisz kupić Mazdę MX-5

Żaden inny samochód nie wpisuje się tak mocno w definicję„kultowego auta” jak Mazda MX-5. W tym roku auto obchodzi 25-lecie,a już za kilka tygodni Japończycy zaprezentują nową generację. Zakup MX-5to jedna z najlepszych decyzji, jaką możesz podjąć w swoim życiu. Oto naszeargumenty.

 

Mazda MX-5 RF - ruszyła produkcja

Japoński producent uruchomił kilka dni temu zamówienia na nową wersjęMazdy MX-5 RF ze ściąganym, twardym dachem. Tymczasem fabryka ulokowana bliskosiedziby firmy uruchomiła produkcję.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mx 5 hardtop".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018