Wyszukiwałeś:

NACOTY

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: NACOTY

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Najlepsze samochody w Stanach Zjednoczonych

Ogłoszono już nominacje do finału konkursów, w którychwyłonione zostaną samochody roku 2007 w kategorii samochodów osobowych(North Amercican Car of the Year), a także pojazdów terenowych (NorthAmerican Truck of the Year).

 

Amerykański Samochód Roku tuż, tuż

Znamy już trójki finalistów najbardziej prestiżowychnagród na rynku amerykańskim. O tytuł North American Car of the Yearwalczyć będą Honda Fit, Saturn Aura oraz Toyota Camry, zaś Truck of the Yearzdobędzie Chevrolet Silverado albo Ford Edge, albo Mazda CX-7.

 

Saturn Aura Samochodem Roku 2007 w USA

General Motors ma duże powody do radości. Dwie najważniejsze nagrody na rynkuamerykańskim zdobyły auta tego właśnie koncernu. Tytuł Car of the Yearzdobył Saturn Aura, zaś Truck of the Year Chevrolet Silverado.

 

Amerykańskie auto roku - finaliści

Na miesiąc przed ogłoszeniem wyników poznaliśmy dwie trójkifinalistów najbardziej prestiżowych wyróżnień na rynkuamerykańskim - North American Car of the Year oraz North American Truck of theYear.

 

Hyundai Genesis Samochodem Roku za Oceanem!

Pierwszy dzień prasowy podczas targów motoryzacyjnych w Detroit był jakzawsze okazją do wręczenia nagród w plebiscycie na amerykańskisamochód oraz "ciężarówkę" roku. Zwyciężyłyodpowiednio Hyundai Genesis oraz Ford F-150.

 

Jakie auta będą najlepsze za Oceanem?

Już w przyszłym tygodniu ruszy największa na rynku amerykańskim wystawasamochodowa - North American International Auto Show - a wraz z nią poznamyzwycięzców plebiscytu na amerykański samochód roku.

 

Dwa Fordy samochodami roku w USA

Jak co roku pierwszy dzień wystawy NAIAS w Detroit jest okazją do wręczenianagród w konkursie na North American Car oraz Truck of the Year. W tymroku konkurs został zdominowany przez Forda.

 

Chevrolet Volt Samochodem Roku w Stanach

Chevrolet Volt został wybrany najlepszym samochodem na kontynencieamerykańskim i tym samym otrzymał tytuł North American Car of the Year 2011.Z kolei Ford Explorer będzie teraz nosił miano Truck of the Year 2011. Nagrodyw obu kategoriach przyznano podczas pierwszego dnia targów w Detroit.

 

Oto najlepsze auta w USA

Jak co roku podczas wystawy samochodowej NAIAS w Detroit ogłaszani sązwycięzcy plebiscytu na North American Car oraz Truck of the Year. Właśniepoznaliśmy finałowe trójki w obu kategoriach.

 

Oto najlepsze auta na rynku amerykańskim

Już 13 stycznia poznamy zwycięzców w konkursie na North American Caroraz Truck of the Year. W obu kategoriach w finałowych trójkach sąłącznie trzy modele koncernu General Motors, w tym dwa Chevrolety i tylkojeden model spoza rynku amerykańskiego - Mazda 3.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019