Wyszukiwałeś:

NEVS

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: NEVS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Nowy właściciel Saaba walczy o nazwę

W ostatnich kilkunastu dniach dowiedzieliśmy się, że szwedzka marka Saab została wykupiona przez chińsko japońską firmę NEVS. Jednak nowi inwestorzy wciąż walczą o prawo do nazwy i loga Saab.

 

Nowy Saab w przeciągu 18 miesięcy!

Chińska firmą, która wykupiła pozostałości po upadłym Saabie jestcoraz bliższa wypuszczenia na rynek nowego modelu bazującego na platformie Saaba 9-3.

 

Chińskie miasto wspiera odrodzonego Saaba

Nowy właściciel Saaba pragnie odrodzenia marki i właśnie dostał poważny zastrzyk pieniędzy na odbudowanie szwedzkiego Saaba. National Electric VehicleSweeden rozpoczęło współpracę z Chińskim miastem Qingdao, leżącymw prowincji Shandong.

 

Saab wznowi produkcję!

Ta informacja jest tak nieprawdopodobna, jak gdyby Szkocja ogłosiła, żeznaleziono potwora z Loch Ness. Nowy właściciel marki Saab jest w pełnigotowy do uruchomienia produkcji nowego 9-3 w Trollhattan.

 

Saab wznawia produkcję modelu 9-3!

To już nie "Świt żywych trupów", a fakt niezaprzeczalny.Saab, dwa lata po ogłoszeniu bankructwa wznawia produkcję modelu 9-3!

 

Oto nowy Saab!

Wczoraj w Trollhattan na nowo wystartowała produkcja Saaba! Szwedzi podskrzydłami przedsiębiorstwa chińsko-japońsko-szwedzkiego o nazwie NationalElectric Vehicle Sweden AB (NEVS) będą montować model 9-3 Aero Sedan.

 

Czy Saab świętował zbyt wcześnie?

Kilkadziesiąt dni temu NEVS rozpoczął dostarczanie wskrzeszonychSaabów 9-3 do dilerów. Teraz pojawiły się jednak problemy gdyżfirma wstrzymała produkcję.

 

Właściciel szwedzkiej marki przed widmem bankuctwa

Szok i niedowierzanie - to dwa pierwsze odczucia, które pojawiły siępo dotarciu do nas najnowszych wieści ze Szwecji. National Electric Vehicle of Sweeden jest bliskie bankructwa!

 

Mahindra bliska przejęcia Saaba

Telenowela pod tytułem "Przyszłość marki Saab" przedstawiakolejny epizod. Financial Times donosi, że szwedzką markę ma zakupićindyjski koncern Mahindra & Mahindra. Dwa lata temu Saaba nabyłokonsorcjum National Electric Vehicle of Sweden.

 

Właściciele Saab'a nie mogą korzystać z nazwy

Szwedzka firma związana z przemysłem zbrojeniowym i produkcjąsamolotów nie zgadza się na wykorzystanie logo gryfa i nazwy Saab przezNational Electric Vehicles Sweden (właściciel producenta samochodówSaab). Co teraz z "wskrzeszoną" marką?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019