Wyszukiwałeś:

NP300

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: NP300

Spróbuj też wyszukać: np 300 d-max nissan np300

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Powrót Nissana NP300 pick-up

Nissan kontynuuje ofensywę na rynku pojazdów dostawczych, wracając dolegendarnego pickupa tej marki, oferowanego pod nową nazwą NP300. Mającyspełniać rolę klasycznego „woła roboczego" NP300 zadebiutował natargach motoryzacyjnych w Bratysławie.

 

Nissan w ofensywie LCV

Nissan ogłasza plany wkroczenia na rosyjski rynek pojazdów dostawczych w2008 r. We wrześniu tego roku Nissan Motor Rus wprowadzi do sprzedaży pickupaNP300 oraz lekką ciężarówkę Cabstar. Do końca 2011 r. ofertazostanie rozszerzona do sześciu modeli.

 

Nissan liderem?

Dział pojazdów dostawczych (LCV) będzie głównym motorem wzrostuw trakcie realizacji średnioterminowego biznes planu Nissan GT 2012.

 

Stworzony do ciężkiej pracy + [video]

Wykorzystując trendy rynkowe, Nissan prowadzi swoją ofensywę w segmenciesamochodów użytkowych, wprowadzając do sprzedaży nową wersjępickupa, który zdobył już sobie zaufanie osób poszukującychwytrzymałej konstrukcji, która będzie w stanie poradzić sobie zniejednym wyzwaniem.

 

"Last minute" u Nissana

Nissan wprowadza trwającą do 6 stycznia przyszłego roku promocjęobejmującą większość swoich modeli. Rabaty cenowe sięgają do 37% wprzypadku pickupa NP300, zaś wśród aut dostawczych nawet do 45% namodel Primastar.

 
 

Nissan Pickup NP300 - europejska premiera

 

Jazdy testowe nowym pickupem Nissana nad Balatonem.

 

Czy wróci boom na pickupy?

Czy szlaban, jaki fiskus postawił przed autami z kratką, spowoduje wzrostzainteresowania przedsiębiorców innymi pojazdami uprawniającymi dopełnego, 100-procentowego odliczenia podatku VAT? Wśród tego typu autsą między innymi pickupy, które swój boom przeżywały już trzylata temu. Czy ponownie powróci mania na auta z odkrytą częściąbagażową?

 

Pickup Mercedesa prosto z Japonii

Słynna niemiecka marka z gwiazdą w logo rozszerza swoje portfolio: w cennikach Mercedesa za parę lat pojawi się luksusowy pickup. Aby jak najszybciej zaoferować klientom wóz tego typu, Niemcy zwrócilisię o pomoc do specjalistów w tej dziedzinie.

 

Nissan NP300 Navara - pierwsza jazda

Japończycy doszli do wniosku, że czas najwyższy na wprowadzenie świeżejkrwi do segmentu pickupów. I tak dostarczają na rynek nową wersjęNavary. Mniej kanciasty design i nowe nazewnictwo, a do tego  sprawdzonecechy auta do jazdy i pracy w każdym terenie. To jednak nie jest auto bez wad.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019