Wyszukiwałeś:

NSX

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: NSX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Będzie nowy NSX

To właśnie z Szanghaju pochodzą wieści od Hondy, że ta planuje następce,jednak niebezpośredniego, swojego modelu-ikony NSX.

 

Honda NSX potwierdzona

Doskonała informacja napłynęła z Japonii. Wszyscy fani legendarnej Hondy NSX mogą zacząć odkładać pieniądze, bo oto szef Honda R&D potwierdził serwisowi Autocar, że japończycy pracują nad następcą modelu NSX.

 

Honda NSX z silnikiem V6

Wszyscy spodziewali się, że na targach motoryzacyjnych w Tokio Honda zaprezentuje nadstępce legendarnej NSX. Tak jednak się nie stało, gdyż Japończycy pokazali jedynie koncepcyjne modele, które mogą sugerowaćnam jak będzie wyglądała nowa NSX.

 

Honda NSX: co już wiemy?

Dziś Honda oficjalnie potwierdziła debiut następcy Hondy NSX. Podczas salonusamochodowego w Detroit Honda zaprezentuje koncept Acura NSX. Samochódjest również zapowiedzią kierunku stylistycznego, w jakim w najbliższym czasie podąży Acura. Jednak co już wiemy o następcy NSX?

 

Honda NSX: Oto najnowsza generacja!

Targi w Detroit wystartowały i jeden z najbardziej wyczekiwanych samochodów został odsłonięty. Po wielu miesiącach spekulacji i plotek wreszcie możemy podziwiać najnowszą generację "japońskiegoFerrari". Panie i Panowie oto koncepcyjna  NSX Concept.

 

Honda NSX: Czy to już wersja produkcyjna?

W Detroit amerykańskie ramię Hondy, Acura zaprezentowała nową wersję koncepcyjnego NSX, który został zmieniony po uwzględnieniu uwag jakie trafiły do Hondy po prezentacji poprzedniego modelu.

 

NSX na zdjęciu

Pierwsza oficjalna prezentacja prototypu nowego NSX odbędzie się już wniedzielę na torze Mid-Ohio Raceway przed wyścigiem Honda Indy 200 IndyCar.Honda opublikowała właśnie pierwsze zdjęcie swojego prototypu.

 

Honda NSX namierzona

Na północnej pętli toru Nuerburgring samochodowi paparazzi namierzyliegzemplarz nowej generacji Hondy NSX. Kultowy Japończyk znajduje się aktualniew fazie testów.

 

Honda NSX ? żart i pozdrowienia od Porsche

Producenci samochodów bardzo często szpiegują konkurencję i starająsię skorzystać z rozwiązań technicznych zastosowanych w ich samochodach. Itu mamy bardzo ciekawy przykład dotyczący Hondy NSX i Porsche 911 GT3.Zobacz, jak Porsche "zażartowało" z Hondy.

 

Honda NSX po face liftingu

Honda NSX przeszła face lifting, który wprowadził kilka istotnych zmianw napędzie samochodu. Jest teraz bardziej zwinny na torze, pokonującokrążenie toru testowego szybciej niż dotychczasowy model.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018