Wyszukiwałeś:

NV200

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: NV200

Spróbuj też wyszukać: evalia nv200 opinie peugeot expert

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

Nissan NV200 - rewolucyjny koncept

Centrum stylistyczne Nissana w Europie opublikowało wczoraj pierwsze zdjęcianowoczesnego vana o innowacyjnej konstrukcji. Auto zadebiutuje już podczastargów motoryzacyjnych w Tokio, w październiku tego roku.

 

Nissan NV200 – idealny dla podwodniaków

Na odbywających się w Brnie targach motoryzacyjnych Autotec 2008 swojąuroczystą, czeską premierę miał nowy koncept użytkowy Nissana o nazwieNV200. Wcześniej jego światowa premiera odbyła się w 2007 r. na targachTokyo Motor Show.

 

Nissan na IAA 2008

Podczas tegorocznych 62. Międzynarodowych Targów SamochodówUżytkowych w Hanowerze – IAA 2008, Nissan zaprezentuje najważniejszemodyfikacje dla cieszącego się niesłabnącą popularnością modelu Cabstaroraz w model koncepcyjny NV200.

 

Nissan NV200 - mały kombivan

Nissan już wkrótce wejdzie ze swoim modelem NV200 do segmentu małychpojazdów dostawczych. Na wystawie w Genewie zaprezentowana zostaniewersja osobowa.

 

Nissan NV200 już w październiku

Sprzedaż modelu Nissan NV200 w wersji Van i Kombi rozpocznie się nawiększości rynków europejskich w październiku 2009 roku, natomiastwersja Family będzie dostępna od 2010 roku.

 

Nissan NV200 Międzynarodowym Vanem Roku 2010

NV200 - nowy mały van marki Nissan - został nagrodzony tytułemMiędzynarodowego Vana Roku (IVoY) 2010 przyznanym przez jury złożone z 23europejskich dziennikarzy reprezentujących prasę specjalistyczną dlawłaścicieli pojazdów dostawczych.

 

Elektryczny van Nissana

Na targach w Detroit na stoisku Nissana obok koncepcyjnego modelu Pathfindermożna też znaleźć drugi prototypowy model. Nissan e?NV200 Concept tozapowiedź auta z napędem elektrycznym dla drobnych przedsiębiorcówbądź rodzin.

 

Ruszyła produkcja drugiego elektrycznego Nissana

Po modelu Leaf, Nissan e-NV200 będzie drugim w pełni elektrycznym modelem wofercie japońskiej marki. Właśnie ruszyła w Barcelonie produkcja tegopojazdu, która do klientów zarówno w wersji osobowej, jak idostawczej.

 

Nissan e-NV200 Evalia najgorszy

Nissan e-NV200 Evalia jest już szesnastym modelem z napędem elektrycznymbądź hybrydowym, który został poddany testom zderzeniowym przez EuroNCAP. Niestety, elektryczny Nissan wypadł jak dotąd najgorzej z tej grupymodeli.

 

Elektryczny Nissan e-NV200 - polskie ceny

Nissan wprowadza na polski rynek swój drugi, stuprocentowo elektrycznypojazd. Tym razem jest to auto dostawcze. Dowiedz się, ile będzie kosztował.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019