Wyszukiwałeś:

Nanjing X

Automobile X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nanjing Automobile

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wszystko o samochodach Austin

Firma Austin została założona w 1905 r. przez Herberta Austina, pierwszy wyprodukowany model z pięciolitrowym silnikiem w ciągu pięciu lat sprzedałm się w liczbie 200 egzemplarzy. Największy sukces rynkowy Austin zawdzięcza takimi modelom jak Seven oraz Mini (produkowany wspólnie z marką Morris w...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wszystko o samochodach MG

Brytyjska marka MG pojawiła się na rynku w 1924 r. (nazwa pochodzi od jednego z dealerów aut marki Morris o nazwie Morris Garages). W 2000 roku MG i Rover połączyły się i powstał koncern MG Rover, jednak już pięć lat później firma musiała ogłosić upadłość. Prawa do produkcji aut marki MG przejął ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

MG Rover wróci do gry?

Z zakładów brytyjskiej marki MG Rover w Birmingham mogą wkrótce znowuwyjeżdżać nowe samochody. Właściciel akcji, chińska firma NanjingAutomobile podpisała umowę leasingową dotyczącą posesji gdzie mieści sięfabryka Brytyjczyków.

 

Nowe MG na bazie Smarta

Brytyjska grupa Kimber zebrała wysokiej klasy specjalistów z europejskiejbranży motoryzacyjnej, aby przywrócić do życia upadłe MG. Nowe, sportowesamochody będą się opierać na technologii zaczerpniętej ze Smarta.

 

MG z końcem 2007 roku w Europie

Pierwsze modele brytyjskiej marki MG, wykupionej przez chińskiego producentapowinny pojawić się z powrotem w Europie do końca 2007 roku. Takąinformację zdradził szef europejskiego oddziału MG-Rover, Jan van Rooyniemieckiemu magazynowi "kfz-betrieb".

 

Rover do Forda?

Marka Rover, w przeszłości duma brytyjskiej motoryzacji, obecnie przeżywanajwiększe zainteresowanie od czasów gdy zbankrutowała. Rozmowy z BMW,które jest aktualnym właścicielem marki, prowadzi właśnieamerykański Ford.

 

"Nowe" modele MG schodzą z chińskiej taśmy

Właśnie dzisiaj rozpoczęła się produkcja pierwszych samochodów"odrodzonego" MG pod egidą chińskiego producenta Nanjing Automotive. Z taśmprodukcyjnych zeszły już początkowe egzemplarze roadstera TF, a także modeluz serii MG7.

 

Powstanie chiński gigant motoryzacyjny?

Chińskie koncerny motoryzacyjne od dłuższego czasu próbują zaistniećna zagranicznych rynkach. Jak na razie z dość mizernym skutkiem. Czy sposobemna to mogą się okazać fuzje chińskich firm?

 

Chiński MG TF na europejskich częściach

Chiński koncern Nanjing, który posiada prawa do produkcji modelieks-brytyjskiej marki MG zrezygnował z montażu części od rodzimychdostawców na rzecz europejskich odpowiedników. Zmiana spowoduje tym samymprzerwę w produkcji sportowego modelu MG TF.

 

Pierwszy nowy MG od 15 lat

MG Rover ogłasza, że będzie budował zupełnie nowy model w swojej starejfabryce w Longbridge.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nanjing Automobile".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021