Wyszukiwałeś:

Nanjing

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nanjing

Spróbuj też wyszukać: hundaj

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Wątek na forum: Chińska inwazja już blisko

Nanjing też wypuści swojego Rovera 75, bo wykupił fabrykę z Longbridge... testy już trwają. Ale i tak Chery rozdaje karty :) ~motofan

 

MG Rover wróci do gry?

Z zakładów brytyjskiej marki MG Rover w Birmingham mogą wkrótce znowuwyjeżdżać nowe samochody. Właściciel akcji, chińska firma NanjingAutomobile podpisała umowę leasingową dotyczącą posesji gdzie mieści sięfabryka Brytyjczyków.

 

Odrodzenie MG?

Odchodząca na karty historii brytyjska marka MG, już niedługo będzie miałaponowną szansę, aby zaistnieć na rynku, dzięki chińskiemu producentowisamochodów, Nanjing.

 

Nanjing wskrzesi markę Austin?

Firma Nanjing Automotive Corporation, która jest obecnie właścicielem markiMG oraz wszystkich obiektów produkcyjnych w brytyjskim Longbridge, zamierzazabrać się za przywrócenie do życia marki Austin.

 

"Nowe" modele MG schodzą z chińskiej taśmy

Właśnie dzisiaj rozpoczęła się produkcja pierwszych samochodów"odrodzonego" MG pod egidą chińskiego producenta Nanjing Automotive. Z taśmprodukcyjnych zeszły już początkowe egzemplarze roadstera TF, a także modeluz serii MG7.

 

Nanjing ożywi Streetwise

Nowy właściciel należącej jeszcze niedawno do Brytyjczyków marki MGzamierza wznowić produkcję auta bazowanego ma modelu ZR, w lekko uterenowionejwersji. Inspiracją dla stworzenia tego auta był Rover Streetwise.

 

Powstanie chiński gigant motoryzacyjny?

Chińskie koncerny motoryzacyjne od dłuższego czasu próbują zaistniećna zagranicznych rynkach. Jak na razie z dość mizernym skutkiem. Czy sposobemna to mogą się okazać fuzje chińskich firm?

 

Chiński alians

Dwie rywalizujące dotąd firmy pochodzące wprost z dalekich Chin postanowiłyobrać trochę inny kurs. Shanghai Automotive Industry Corporation oraz NanjingAutomotive Company mają zamiar wejść w alians.

 

Chiński MG TF na europejskich częściach

Chiński koncern Nanjing, który posiada prawa do produkcji modelieks-brytyjskiej marki MG zrezygnował z montażu części od rodzimychdostawców na rzecz europejskich odpowiedników. Zmiana spowoduje tym samymprzerwę w produkcji sportowego modelu MG TF.

 

Fuzja po chińsku

Kto w najbliższym czasie może zagrozić konkurującym (General Motors iToyota) o miano lidera rynku motoryzacyjnego? Ford, Chrysler, a możeVolkswagen? Nic z tych rzeczy. Prawdziwy konkurent może pochodzić zzaWielkiego Muru, gdzie właśnie doszło do fuzji koncernów SAIC iNanjing.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018