Wyszukiwałeś:

Nappa

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nappa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

CL 65 AMG w detalach

Rok 2007 jest dla AMG bardzo szczególny. Po pierwsze sportowy wydziałMercedesa odpowiedzialny za tworzenie ultra-wydajnych samochodów obchodzi swoje40-ste urodziny. Natomiast drugim wydarzeniem jest wprowadzenie do gamy modelikolejnego, topowego modelu o nazwie CL 65.

 

Murcielago od Versace

Co mają wspólnego producenci samochodów i światowi projektancimody? Okazuje się, że całkiem dużo. Lamborghini umożliwi swoim klientompersonalizację wyglądu zamawianego samochodu przy pomocy specjalnychpakietów wyposażenia przygotowanych przez dom mody Versace.

 

10 tys. zamówień na Mercedesa GLK

Pomimo załamania na rynku w segmencie samochodów sportowo-rekreacyjnychw kontynencie amerykańskim, w Europie sprzedaż SUVów rośnie.Przykładem jest tego Mercedes GLK, który jeszcze nie jest w sprzedaży,a znalazł już 10 tysięcy nabywców.

 

Moc absolutna

Firma Kicherer może nie jest znana na polskim rynku ze swojej działalności,ale potrafi wiele. Stuningowanie fabrycznie wyśrubowanego Mercedesa CL zestajni AMG jest bowiem nie lada wyzwaniem.

 

Odświeżone Audi A8

Topowa limuzyna z Ingolstadt już od dłuższego czasu nie przechodziłażadnych kuracji odmładzających. Nadeszła jednak wiosna, zatem władzekoncernu postanowiły delikatnie ją odświeżyć.

 

XY - ekstrawagancja w stylu Peugeot

Stosunkowo od niedawna w salonach można zamawiać modele Citroena zprestiżowej linii DS. Koncern PSA postanowił wzbogacić o podobną flotę auttakże swoją drugą markę Peugeot, wprowadzając do sprzedaży pierwszy modelz symbolem XY.

 

Ekskluzywne Audi SQ5 z dieslem pod maską

O tym, że Audi poszło w ślady Porsche (a może na odwrót?) i żenajmocniejszą wersję modelu Q5 wyposażyło w silnik wysokoprężny, jużinformowaliśmy. Na zbliżającej się wystawie w Paryżu będzie możnazobaczyć Audi SQ5 TDI exclusive concept, która to wersja w 50egzemplarzach trafi na początku do sprzedaży.

 

Volkswagen Golf R kontra Peugeot RCZ R

Podejdź bliżej, bo sport będzie podgrzewał emocje. Podejdź bliżej, gdzieinżynieria pokaże swoją najlepszą stronę. Podejdź bliżej, bo francuskilew chce zaatakować niemiecką bestię. Podejdź bliżej do miejsca, wktórym sport sprowadzony został do jednej litery - R.

 

Volkswagen Touareg 2015 - wyposażenie dodatkowe

Silnik 3.0 TDI wystepujący w dwóch wersjach mocy oraz dwa poziomywyposażenia - tyle oferuje nowy Volkswagen Touareg. Podstawowa konfiguracjajest dostepna od 229 590 złotych. W momencie debiutu auta polski przedstawicielkoncernu z Wolfsburga przygotwał wersję Perfectline R-Style.

 

Dwie mocne odmiany Mercedesa GLE

O debiutującym na wystawie NAIAS w Detroit Mercedesie GLE już pisaliśmy. Nastoisku Mercedesa w halach wystawowych pojawiła się jednak równieżnajmocniejsza odmiana GLE 63 AMG 4MATIC w dwóch wariantach mocy - 557- i585-konnej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019