Wyszukiwałeś:

Nasser X

Al X

Attiyah X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nasser Al Attiyah

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Rajd Dakar: Potrójne zwycięstwo Touaregów

Na dwunastym, najdłuższym etapie Rajdu Dakar, kierowcy Volkswagena odprawili zkwitkiem pozostałych rywali. Na liczącym 476 kilometry odcinku specjalnymnajszybszy był lider rajdu Carlos Sainz. Za nim uplasowili się także dwajkierowcy Race Touaregów - Nasser Al-Attiyah i Mark Miller.

 

Rajd Dakar: "El Matador" zwycięzcą

Carlos Sainz wraz z pilotem Lucasem Cruzem po zaciętej walce na ostatnimodcinku, w klasyfikacji generalnej uzyskali tylko 2 minuty i 12 sekund przewaginad swoimi kolegami z zespołu Nasserem Al-Attiyah/Timo Gottschalkiem (Q/D). Aleto wystarczyło by Hiszpan po raz pierwszy w swojej bogatej karierze wygrałRajd Dakar.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc coraz szybszy

Krzysztof Hołowczyc (BMW X3 CC) zajął czwarte miejsce na trzecim etapie RajduDakar wiodącym z San Miguel do San Salvador. Polak zdołał tym samym utrzymaćpiątą pozycję w klasyfikacji generalnej. Na czele rajdu znajdują się dwaVolkswageny Race Tuareg 3 - Carlosa Sainza i zwycięzcy tego etapu, NasseraAl-Attiyah.

 

Rajd Dakar: Al-Attiyah bliżej Sainza

Po siódmym odcinku specjalnym, na czele stawki Rajdu Dakar, niezmienniepozostaje załoga Race Touarega 3 - Carlos Sainz i Lucas Cruz. Jednak powczorajszym zwycięstwie Nasser Al-Attiyah i Timo Gottschalk (Q/D) zmniejszylistratę do prowadzących Hiszpanów w klasyfikacji generalnej do 1 minutyi 22 sekund.

 

Rajd Dakar: Al-Attiyah nowym liderem, Hołowczyc z problemami

Ósmy odcinek Rajdu Dakar 2011 z Antofagasta do Copiapó okazałsię być najtrudniejszym z tegorocznych etapów. Wygrał go NasserAl-Attiyah, który jednocześnie objął prowadzenie w imprezie,detronizując Carlosa Sainza. Krzysztof Hołowczyc przez awarię w układzieelektrycznym stracił godzinę.

 

Rajd Dakar: Sainz goni lidera

Na dziewiątym odcinku specjalnym fani rajdu mogli znowu zobaczyć zaciętąwalkę o pierwsze miejsce pomiędzy Nasserem Al-Attiyah i Carlosem Sainzem. Poponiedziałkowej utracie prowadzenia, dzięki wczorajszemu - już piątemuzwycięstwu etapowemu - Sainz zbliżył się na 3 minuty i 18 sekund doprowadzącego Katarczyka.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc znowu w piątce, pech Sainza

Nasser Al-Attiyah w Volkswagenie wygrywa 11. etap i powiększa przewagę wklasyfikacji generalnej Dakaru. Krzysztof Hołowczyc mimo problemów zoponami zdołał powrócić do pierwszej piątki rajdu. Awaria zawieszeniazepchnęła natomiast Carlosa Sainza na ostatnie miejsce podium.

 

Al Attiyah z Volkswagenem

Katarczyk Nasser al Attiyah w trakcie trwawnia Rajdu Akropolu w Grecjipotwierdził, że w przyszłym sezonie będzie jednym z fabrycznychkierowców zespołu Volkswagena.

 

WRC: Al Attiyah nie wystartuje dla VW

Nasser Al Attiyah w ostatni weekend lipca miał wystartować w Rajdzie Finlandiijako testowy kierowca Volkswagena. Okazało się jednak, że kontrakt pomiędzyniemieckim koncernem i 40-letnim Katarczykiem nie został jednak podpisany.

 

Dakar: Obrońca tytułu w Hummerze

Nasser Al Attiyah tegoroczny zwycięzca Rajdu Dakar jednak stanie przed szansąobronienia tytuły. Katarczyk w edycji 2012 terenowego klasyka wystartuje zakierownicą Hummera.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nasser Al Attiyah".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019