Wyszukiwałeś:

Natural X

Power X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Natural Power

Spróbuj też wyszukać: nats

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Fiat Grande Punto Natural Power

 

Fiatem po mieście - Fiat Grande Punto Natural Power

 

Fiat Doblo na metan

Mający nie tak dawno temu swoją premierę na polskim rynku Fiat Doblo, nawystawie w Genewie pojawi się w wersji Natural Power, umacniając tym samympozycję Fiata jako światowego lidera w segmencie samochodów z silnikamidwupaliwowymi na benzynę i metan.

 

eco:Drive dla gamy Natural Power

Fiat wprowadza nową wersję oprogramowania eco:Drive przeznaczonego do gamysamochodów Natural Power, czyli zasilanych benzyną i metanem.

 

Za 120 zł najdalej zajedziesz w...

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził ciekawy test, porównując 241różnych modeli pod kątem liczby przejechanych kilometrów napaliwie o wartości 30 euro.

 

ADAC: Pandą CNG zajedziesz najdalej

Test ADAC odkrywa, że żaden samochód nie jest tak ekonomiczny jak FiatPanda Natural Power, który przejechał 724 km za kwotę 30 euro.

 

Stralis LNG Natural Power

Iveco, spółka z Grupy Fiat Industrial, zaprezentowała na wystawie“Bedrijfsauto 2012”, zorganizowanej w centrum wystawienniczym RAI wAmsterdamie, nowy pojazd Stralis LNG (Liquefied Natural Gas).

 

Cztery nowe wersje Fiata Pandy

Fiat na polski rynek wprowadza cztery nowe wersje Pandy: 4x4, Trekking, NaturalPower oraz EasyPower. Wszystkie cztery wersje rozszerzają i uatrakcyjniajągamę modelową Pandy nad Wisłą.

 

Natural Power dla TNT Express Italy

Iveco i TNT Express Italy potwierdzają swoje zaangażowanie na rzecz ochronyśrodowiska, podpisując kontrakt na dostawę 115 pojazdów Daily NaturalPower do roku 2013. Samochody napędzane gazem ziemnym będą wykorzystywaneprzez TNT do świadczenia usług w zakresie ekspresowych przesyłek kurierskichw Rzymie i okolicach, a także w innych częściach środkowych Włoch.

 

Iveco Stralis na gaz ziemny

Oferta ciężarówek marki Iveco wzbogaciła się o model Stralis NaturaPower Euro VI, czyli najnowszą odmianę napędzaną gazem ziemnym. Jak wprzypadku konwencjonalnego napędu, do wyboru będzie szeroka gama dostępnychwersji.

 

Iveco stawia na gaz ziemny

Podczas dorocznego wydarzenia poświęconego promocji gazu ziemnego Ivecozaprezentowało dwa swoje modele napędzane tym alternatywnym paliwem - noweDaily CNG oraz Stralis Natural Power Euro VI.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Natural Power".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019