Wyszukiwałeś:

Nelson X

Piquet X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nelson Piquet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

F1: Quo vadis Alonso?

Szef Renault Flavio Briatore oświadczył, że jest 60 procent szans, że dojego teamu w następnym sezonie powróci Fernando Alonso. Spodziewa sięjednak jego ostatecznej decyzji do środy.

 

F1: Hamilton samotnym liderem

Lewis Hamilton wygrał wyścig o Grand Prix Niemiec na torze w Hockenheim.Brytyjski kierowca finiszował przed Nelsinho Piquetem i Felipe Massą. RobertKubica zawody ukończył na siódmej pozycji.

 

F1: Piquet zrywa z Renault, bo tato kupi mu zespół

Trzykrotny mistrz świata Formuły 1 Nelson Piquet jest kandydatem do przejęciateamu BMW Sauber - donosi brazylijska prasa. Skutkiem tych wiadomości jestzerwanie przez Renault kontraktu z synem Brazylijczyka, Nelsonem Piquet jr.

 

F1: Kolejny wielki skandal?

W Formule 1 szykuje się kolejny wielki skandal. FIA podejrzewa, że NelsonPiquet dostał nietypowe polecenie od szefów Renault. Aby zagwarantowaćzwycięstwo Fernando Alonso, Brazylijczyk musiał roztrzaskać swój bolido ścianę! - pisze Przegląd Sportowy.

 

F1: Briatore kontraatakuje

Flavio Briatore w porozumieniu z zarządem zespołu ING Renault F1 Teampoinformowali, że złożyli we francuskim sądzie pozew przeciwko NelsonowiPiquet i jego ojcu. To odpowiedź na zarzuty rzekome ustawienie wynikówpodczas Grand Prix Singapuru w 2008 roku przez francuski zespół.

 

Koniec ery Briatore w Renault!

Flavio Briatore i Pat Symonds odchodzą z Renault. Ta sytuacja może nie miećżadnego wpływu na aferę dotyczącą rozbicia bolidu przez Nelsona Piquet.

 

F1: Renault winne, "ustawiło" wyścig!

Zespół Renault został ukarany karą wykluczenia z Formuły 1 wzawieszeniu na 2 lata. Flavio Briatore ma dożywotni zakaz pracy w sportachmotorowych.

 

F1: We wtorek proces Briatore przeciw FIA

We wtorek w Paryżu rozpocznie się proces jaki szef teamu Renault FlavioBriatore wytoczył Międzynarodowej Federacji Samochodowej - poinformował wponiedziałek rzecznik prasowy Tribunal de Grande Instance.

 

10 hitów F1 w 2009 roku

Rafał Kazimierczak, dziennikarz Przeglądu Sportowego podsumował tegorocznysezon Formuły 1. O to 10 hitów tegorocznego sezonu w królowejmotosportu.

 

F1: Briatore szykuje zemstę

Flavio Briatore zamierza pozwać Nelsona Piqueta do sądu. To efekt afery,która zmiotła Briatore ze świata Formuły 1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nelson Piquet".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019