Wyszukiwałeś:

Neoplan X

Cityliner X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Neoplan Cityliner

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Neoplan Cityliner jeszcze dłuższy

Neoplan wprowadził do sprzedaży nową, przedłużoną wersję autobusuCityliner. Pojazd dostępny jest w wariancie z trzema osiami, a jego długośćcałkowita wynosi 12,99 m.

 

FC Köln jeździ Neoplanem

Piłkarze pierwszoligowego klubu niemieckiej Bundesligi, 1.FC Köln, podróżują od niedawna na mecze wyjazdowe autokarem NEOPLAN Cityliner Co długości 12,99 m. Nad brzegiem rzeki Ren w Kolonii zarząd firmytransportowej Schilling Omnibusverkehr przekazał kierownictwu FC Köln, tennowoczesny i znakomicie wyposażony autokar.

 

Ankara i Haga stawiają na ekologiczne autobusy firmy MAN

Dzięki otrzymanym ostatnio dwóm dużym zleceniom o łącznej wartościkilkuset milionów euro firma MAN Nutzfahrzeuge nadal umacnia swojąwiodącą pozycję na europejskim rynku autobusów napędzanych gazemziemnym.

 

Neoplan ze Starachowic

W ostatnich dniach sierpnia, w fabryce MAN Bus w Starachowicach, odbyła się uroczysta inauguracja produkcji autokarów turystycznych marki Neoplan.

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld

Pod hasłem The Way People Travel , czyli Jak podróżują ludzie, MANTruck & Bus prezentuje na targach w belgijskim Kortrijk nowości obydwumarek autobusowych MAN i NEOPLAN. Targi odbędą się w dniach od 21 do 26października.

 

Neoplany już ze starachowickiego MAN-a

W starachowickiej fabryce MAN Bus odbyło się uroczyste rozpoczęcie produkcjiautokarów turystycznych marki Neoplan. Prace nad projektem rozpoczęłysię w lipcu 2010, a 29 sierpnia br. ruszyła produkcja. W związku zrozpoczęciem projektu w zakładzie w Starachowicach dodatkowe zatrudnienieznajdzie 202 nowych pracowników, a wartość inwestycji wyniosła 3,5 mlneuro.

 

Wyróżnienia dla autobusów MAN i Neoplan

Jury renomowanej nagrody ekologicznej „ÖkoGlobe 2011“wyróżniło niskopodłogowy autobus miejski z napędem hybrydowym MANLion´s City Hybrid trzecią nagrodą w kategorii „Innowacyjnepojazdy dla transportu publicznego“, natomiast luksusowy autobus NEOPLANCityliner spotkał się z uznaniem jury i publiczności na międzynarodowychtargach pojazdów użytkowych Comtrans 2011 w Moskwie. Na tych samychtargach Autobus MAN Lion´s Regio został wyróżniony zanajwiększą efektywność. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Neoplan Cityliner".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018