Wyszukiwałeś:

Neste X

Oil X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Neste Oil

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

JWRC: Wygrali bitwy, przegrali wojnę

Mimo że to najlepszy wynik polskiej załogi w historii startów w RajdzieFinlandii, to zapewne sukces załodze Michał Kościuszko/Maciej Szczepaniak niesmakuje tak jakby sobie tego życzyli. Polacy zajęli trzecie miejsce w RajdzieFinlandii w klasie Junior WRC, ale przegrali decydującą walkę o tytuł.

 

Najczystszy olej napędowy na świecie

W sierpniu fińska spółka Neste Oil uruchomiła na terenie swojejrafinerii w Porvoo już drugą instalację do produkcji odnawialnego diesla.Przy jej budowie zastosowano innowacyjną technologię NExBTL pozwalającą naredukcję CO2 o 40-60% w całym cyklu życia produktu.

 

Kościuszko wystartuje w Rajdzie Finlandii

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, jedyna polska załoga rywalizująca natrasach Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) szykuje się do startu w RajdzieFinlandii. W dniach od 29 do 31 lipca br. zawodnicy Dynamic World Rally Team poraz czwarty w tym sezonie będą walczyć o punkty w klasyfikacjach SWRC i WRCCup.

 

WRC: Kościuszko po testach

Zespół Dynamic World Rally Team z Michałem Kościuszko i MaćkiemSzczepaniakiem od niedzieli przebywa w Jyväskylä, gdzie przygotowujesię do startu w Rajdzie Finlandii, 7. rundzie tegorocznych MistrzostwŚwiata.

 

Pirelli WRC Academy wraca

Pirelli odnawia swoje zaangażowanie w rozwój nowego pokoleniajeżdżących talentów. Włoski producent opon, który wlistopadzie ubiegłego roku obchodził zakończenie trzyletniej kadencji jakooficjalny dostawca opon dla Mistrzostw Świata, zapewni szutrowe opony K4 i K6oraz opony RX i RE do nawierzchni asfaltowych na sześć rund WRC w tym sezonie.Opony otrzyma 20 młodych, dobrze rokujących kierowców, którzyreprezentują 14 krajów z całego świata.

 

Rajd Argentyny: Ogromny pech Kościuszki

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak zajmujący drugie miejsce w stawcePWRC, wystartowali do najdłuższego odcinka w tegorocznych MistrzostwachŚwiata nie podejrzewając, że przyjdzie im przede wszystkim zmierzyć się zsamochodem.

 

Odnawialny biodiesel

Na rynku być może niebawem pojawi się zupełnie nowa generacja biopaliw onazwie "Diesel regenerativ". Według prognoz niemieckichproducentów - Volkswagena i Audi oraz koncernów naftowych OMV iNeste Oil, nowy surowiec ma obniżyć emisję CO2 wśródsamochodów z silnikami wysokoprężnymi nawet o 50%.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Neste Oil".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019