Wyszukiwałeś:

Neumann

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Neumann

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Volkswagen likwiduje stanowiska

Jak donoszą niemieckie media Volkswagen szykuje się do likwidacji miejsc pracyw swoich zagranicznych fabrykach. Poza Niemcami, również pracownicy w Belgii,Hiszpanii i Portugalii muszą liczyć się z utratą stanowisk.

 

Test bagażników dachowych

Reguła mówi, że jeśli poszukuje się jakości, to trzeba za niązapłacić nieco więcej. Podobnie jest w przypadku wyboru bagażnikówdachowych, na które w zimie, podobnie jak w okresie wakacyjnym jestnajwiększy popyt.

 

Kolejny rekord na aukcji

Podczas ostatnich aukcji w Monako, organizowanych przez RM Auctions padł kolejny rekord sprzedaż. Kolejny raz sprawa dotyczy auta Ferrari.

 

Plany koncernu PSA i GM

Dwa koncerny - PSA i GM potwierdzają wspólne prace nad nowymi modelami.W oparciu o platformy PSA powstaną auta z segmentu B-MPV oraz C-CUV. Obiemarki stworzą również dostawczy model segmentu B.

 

Opel celuje w crossovery

Prezes Opla zapowiedział, że jego marka w najbliższych latach zamierzagłównie skupić się na crossoverach, co ma pomóc w polepszeniukondycji niemieckiej marki, należącej do General Motors.

 

Ople z Gliwic do Australii

Od przyszłego roku sprzedawane na rynku australijskim modele marki Holdenbędą tak naprawdę Oplami z innym znaczkiem. W ten sposób na Antypodytrafią między innymi Astry oraz Cascady, które są wystwarzane wGliwicach.

 

Koniec Ampery, kolejny elektryczny Opel

Dyrektor zarządzający marką Opel, Karl-Thomas Neumann opublikował wostatnich dniach kilka "tweetów" w których możnadowiedzieć się kilku ciekawych faktów na temat Opla Ampery.

 

Już 100 tysięcy chętnych na Adama

100 tysięcy zamówień na Opla Adama w półtora roku nie jestmoże jakimś rewelacyjnym wynikiem, ale zważywszy, że mówimy ocałkowicie nowym modelu na rynku i o coraz dynamiczniej rozwijającym sięsegmencie, musi budzić uznanie.

 

Opel Astra V

 

Opel zapowiada nową generację Astry, która zostanie oficjalnie zaprezentowana na wrześniowym salonie we Frankfurcie. Szef marki, dr Karl-Thomas Neumann obiecuje, że auto będzie dużo lżejsze, znacznie przestronniejsze wewnątrz, a silniki pracujące pod jego maską to najwyższa światowa liga.

 

Opel zapowiada nową, znacznie lepszą Astrę

Na oficjalną premierę niemieckiego kompaktu musimy jeszcze poczekać do września. Wtedy na salonie samochodowym we Frankfurcie poznamy wszystkie szczegóły, ale garść informacji Opel już przekazał.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019