Wyszukiwałeś:

Nexteer X

Automotive X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nexteer Automotive

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Nexteer Automotive: ponad 6 tys. układów kierowniczych dziennie

Ponad sześć tysięcy nowoczesnych układów kierowniczychwyprodukowanych dziennie to wynik, jaki każdego dnia osiągają specjaliścifirmy Nexteer Automotive w polskich fabrykach koncernu, w Gliwicach i Tychach.Dostawca układów kierowniczych ze wspomaganiem elektrycznym donajnowszych modeli największych światowych producentówsamochodów, w 2010 roku planuje usprawnić produkcję i dziękizastosowaniu unikalnych systemów zwiększyć bezpieczeństwo czynnenajpopularniejszych modeli światowych koncernów.

 

Nexteer Automotive: porozumienie bez strajku

185 zł podwyżki dla każdego pracownika i automatyczna zmiana umów naczas określony na umowy na czas nieokreślony po czterech latach pracy wfirmie. To najważniejsze zapisy porozumienia wynegocjowanego w spółceNexteer Automotive Poland w Tychach przez zakładową Solidarność.Oprócz podwyżki stałej części wynagrodzeń pracownicy mają teżotrzymywać dodatkową premię motywacyjną.  Jest to inicjatywa nowegodyrektora, która ma zachęcić załogę do większej koncentracji iwyeliminowania błędów w trakcie pracy.

 

15 mln elektrycznych układów kierowniczych Nexteer Automotive

W tym roku na światowych drogach pojawi się piętnastomilionowysamochód wyposażony w produkowany przez Nexteer Automotive elektrycznyukład kierowniczy (EPS), który na przestrzeni ostatniej dekadyzrewolucjonizował technologię systemów sterowania. Według analizspecjalistów firmy, dzięki wypierającej tradycyjne układy hydraulicznetechnologii Nexteer, kierowcy samochodów wyposażonych w produkowane odkońca 1999 roku układy Electric Power Steering zaoszczędzili dotąd ponadpięć miliardów litrów paliwa, zmniejszając przy tym emisję CO2i zwiększając bezpieczeństwo na drogach całego świata.

 

Brak porozumienia w Nexteer Automotive

Podpisaniem protokołu rozbieżności zakończyły się piątkowe mediacje współce Nexteer Automotive Poland w Tychach. Rozmowy trwały ponaddziewięć godzin. - Ze strony pracodawcy nie padły żadne propozycje,które by nas satysfakcjonowały - mówi Grzegorz Zmuda, szefSolidarności w spółce.

 

Zmiany struktury organizacyjnej w Nexteer Automotive

Rozszerzenie współpracy pomiędzy zakładami w Gliwicach i Tychach, atakże optymalne rozmieszczenie zasobów w nawiązaniu do ogłoszonych wlipcu 2011 roku nowych inwestycji to cele, których realizację mająułatwić zmiany struktury organizacyjnej w Nexteer Automotive Poland (NAP).

 

Nexteer Automotive: 70 tys. nowoczesnych układów kierowniczych dla GM

Gliwicka fabryka Nexteer Automotive deklaruje, że do końca tego roku z jejtaśm produkcyjnych zjedzie niemal 70 tysięcy układów kierowniczych zewspomaganiem elektrycznym (EPS – Electric Power Steering), przeznaczonychdo nowego modelu koncernu GM - Opla Adam. Rozpoczęcie seryjnej produkcjisystemów to efekt pomyślnego zakończenia etapu testowego, rozpoczętegoprzez gliwicki zakład w 2012 roku.

 

Co ma wspólnego BMW i3 z Polską?

Mówią, że polski przemysł motoryzacyjny już dawno się skończył.Mówią, że nie mamy własnej marki motoryzacyjnej, a duch płaczą wmurach Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu. To jak bardzo myląsię udowadnia firma Nexteer Automotive i BMW i3!

 

20-milonowy EPS z tyskiej fabryki Nexteer Automotive

Nexteer Automotive wyprodukował 20-milionowy układ EPS (Electric PowerSteering). Jubileuszowy egzemplarz powstał w tyskiej fabryce Nexteer AutomotivePoland, która od 2003 roku wyprodukowała dla światowychkoncernów motoryzacyjnych ponad połowę systemów EPS stworzonychprzez koncern. Jak wskazują inżynierowie Nexteer, popularność technologiiEPS wciąż rośnie, czego dowodzą nowe projekty koncernu, m.in. w Brazylii iUSA.

 

Nexteer Automotive zainwestuje 335 mln zł

Koncern Nexteer Automotive zainwestuje 335 mln zł w budowę nowego zakładuelektrycznych układów kierowniczych EPS w Tychach.

 

Nexteer Automotive wybuduje nowy zakład w Tychach

335 mln zł - tyle wyniesie inwestycja Nexteer Automotive w Podstrefie tyskiej -poinformowała Katowicka specjalna Strefa Ekonomiczna. Budowa nowej fabrykibędzie częścią inwestycji związanej z rozwijaniem przez koncern corazpopularniejszej wśród światowych producentów samochodówtechnologii EPS (Electric Power Steering).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nexteer Automotive".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019