Wyszukiwałeś:

Nick X

Heidfeld X

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nick Heidfeld

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

F1: Heidfeld negocjuje nie tylko z BMW

Nick Heidfeld negocjuje z kilkoma zespołami, w tym z BMW Sauber. To reakcja nadoniesienia, że może go zastąpić Nico Rosberg.

 

Heidfeld: Red Bull jest najlepszy

Nick Heidfled, który dołączył jako kierowca testowy do zespołuMercedes GP chwali potencjał bolidów Red Bulla. Były partner RobertaKubicy z BMW Sauber twierdzi, że austriacka ekipa skutecznie ukrywała swojąformę przed rywalami.

 

F1: Heidfeld został testerem opon

Nick Heidfeld od kilku dni pracuje już dla Pirelli. Niemiec, którypełnił rolę rezerwowego kierowcy w zespole Mercedes GP, zajmie siętestowaniem ogumienia dla nowego dostawcy opon w Formule 1.

 

F1: Heidfeld za Kubicę

Zespół Lotus Renault GP ogłosił, że do jego składu dołączył NickHeidfeld, który począwszy od zaplanowanych na przyszły tydzieńtestów w Barcelonie, zastąpi na stanowisku kierowcy rannego RobertaKubicę.

 

F1: Kierowcy LRGP w ogniu pytań

Patrząc na aktualną formę zespołu Lotus Renault GP można powiedzieć, żefrancuska ekipa póki co znajduje się na równi pochyłej. EricBoullier w ostatnich wywiadach przyznał, że w zespole brakuje lidera jakimjest Robert Kubica. Nic więc dziwnego, że w ogniu pytań znaleźli sięaktualni kierowcy LRGP - Witalij Pietrow i Nick Heidfeld.

 

Heidfeld: ?Chcę skupić się na mocnym występie w Walencji?

Po pechowym występie w niedzielnym Grand Prix Kanady, Nick Heidfeld wyjaśniłjak zamierza powrócić na punktowane miejsce podczas GP Europy.

 

LRGP: Heidfeld zwolniony. Czas na Sennę

Nick Heidfeld nie jest już kierowcą zespołu Lotus Renault GP. Choćzespół oficjalnie nie podaje przyczyny zwolnienia Niemca, tonajprawdopodobniej decyzja została podyktowana słabą formą w trakciepierwszej części sezonu Formuły 1.

 

F1: Heidfeld idzie do sądu

Nick Heidfeld rozczarowany decyzją zespołu Lotus Renault GP, dotyczącąwykluczenia go ze podstawowego składu kierowców na wyścigi w Belgii iwe Włoszech, postanowił skierować sprawę do sądu. Powrót do kokpituR31 jest raczej niemożliwy, jednak w rozstrzygnięciu przed sądem Niemiecbędzie chciał uzyskać odszkodowanie za złamanie kontraktu.

 

Na co liczy Nick Heidfeld?

Niemiecki kierowca, były partner Roberta Kubicy w zespole BMW Sauber F1 Team,a w tym roku zastępca polskiego kierowcy w zespole Lotus Renault GP Team manadzieję na pozostanie w Formule 1 w przyszłym sezonie.

 

Boullier pewny swego

Ten rok dla zespołu Lotus Renault GP nie rozpoczął się dobrze. Tuż przed startem sezonu poważnemu wypadkowi uległ Robert Kubica i zespółmusiał szybko znaleźć zastępstwo. Do bolidu wsiadł Nick Heidfeld ipoczątek sezonu rokował bardzo dobrze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nick Heidfeld".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019