Wyszukiwałeś:

Nicolas X

Vouilloz X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nicolas Vouilloz

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Do mistrzostwa Europy zabrakło 2 punktów

Michał Sołowow z pilotem Maciejem Baranem zdobyli w niedzielę tytułrajdowych wice-mistrzów Europy. Polacy swój sukcesprzypieczętowali w ostatniej rundzie cyklu, zajmując trzecie miejsce wefrancuskim Rajdzie Antibes. Duetowi startującemu w Peugeocie 207 S2000zabrakło zaledwie dwóch punktów do lidera klasyfikacji, WłochaLuci Rossettiego.

 

RSMP: Vouilloz wystąpi w Rajdzie Orlen

Peugeot Sport Polska Rally Team przygotował niespodziankę dla kibicówsportu samochodowego w Polsce. W Rajdzie Orlen, rundzie Pucharu Europy FIAStrefy Centralnej oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wystartujeNicolas Vouilloz, który poprowadzi Peugeot 207 RC Rallye.

 

Rajd Orlen: Skromna lista zgłoszeń

Michał Sołowow wraz z pilotem Maciejem Baranem (Peugeot 207 S2000) otworząstawkę kierowców w Rajdzie Orlen. Liderzy Mistrzostw Europy otrzymali odorganizatorów pierwszy numer startowy. W Płocku wystąpi tylko 38załóg.

 

IRC: Ofensywa Skody w Monte Carlo

W styczniowym Rajdzie Monte Carlo, który otworzy sezon rajdowego cykluIRC zespół fabryczny Skody wystawi do walki trzy Fabie S2000. Czeskamarka liczy na zwycięstwo w tym prestiżowym rajdzie.

 

Rajd Monte Carlo: Wspaniały debiut Fiesty S2000

Pierwszy poważny sprawdzian i od razu zwycięstwo. Ford Fiesta, najnowszysamochód w klasie S2000, który prowadził rajdowy wicemistrzświara WRC Mikko Hirvonen, okazał się najszybszy na trasie 78. Rajdu MonteCarlo.

 

Skoda w Rajdzie Monte Carlo

Na mecie na samym początku Rajdu Monte Carlo stanie 10 rajdowych Fabii Super2000. W tym sezonie Skoda ma zamiar bronić tytułu Mistrza w rywalizacjiproducentów oraz kierowców.

 

IRC: Więcej startów Bouffiera

Wielokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych, Bryan Bouffier dostałzapewnienie fabrycznego zespołu Peugeot, że weźmie udział w szerszymprogramie startów czempionatu Intercontinental Rally Challange.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nicolas Vouilloz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019