Wyszukiwałeś:

Nitro

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nitro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Wszystko o samochodach Dodge Nitro

Dodge Nitro jest drugim samochodem amerykańskiej marki, po modelu Caliber, który trafił na europejski rynek. Wersja produkcyjna Dodge Nitro opiera się na pojeździe koncepcyjnym, prezentowanym pod tą samą nazwą na salonie samochodowym w Chicago w lutym oraz w Genewie w marcu 2005 roku. Dodge Nitro...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 
 

Dodge Nitro nadjechał

Międzynarodowy salon samochodowy Kalifornii stał się doskonałą okazją dlapotwierdzenia przez Chrysler Group decyzji o rozpoczęciu produkcji średniejklasy pojazdu rekreacyjno-użytkowego Dodge Nitro w roku modelowym 2007.

 

Dodge Nitro 2007

Niewątpliwym urozmaiceniem segmentu SUV klasy średniej będzie nowy DodgeNitro 2007, który w Europie i na innych rynkach światowych pojawi się w tymroku.

 

Ruszyła produkcja Dodge Nitro 2007

Z dniem 16 sierpnia b.r. do produkcji w zakładzie Toledo North Assembly Plant -obok wytwarzanego od 2001 roku Jeepa Cherokee wszedł najnowszy produkt ChryslerGroup - Dodge Nitro 2007. Jest to element Strategii Elastycznego Wytwarzania(FMS), dzięki której nowe produkty pojawiać się będą na rynku znacznieszybciej niż poprzednio.

 

Dodge tuż przed inwazją

Model Caliber miał stanowić przyczółek na europejskim rynku amerykańskiejmarki Dodge i, jak się okazało, skutecznie spełnił swoją misję. Terazprzyszedł czas na posiłki w postaci kolejnych dwóch modeli - Avenger orazNitro.

 

Dodge Nitro R/T

 

Nowa wersja Dodge'a Nitro oznaczona symbolem R/T - więcej mocy pod maską !

 

Jeep Wrangler i Dodge Nitro do serwisu

Chrysler Group LLC powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,że w niektórych egzemplarzach modeli Jeep Wrangler oraz Dodge Nitro,wyprodukowanych w USA, mogą wystąpić usterki stanowiące zagrożenie dlaużytkowników.

 

Shell przedstawia nowe paliwo V-Power Nitro+

W miniony weekend podczas wielkiej fety w Warszawie Shell zaprezentowałwszystkim nowe paliwo V-Power Nitro+. W prezentacji nowego paliwa koncernpaliwowy sięgnął po asa w rękawie, który startuje w Formule 1.

 

Wątek na forum: Dodge Nitro

brakuje ci problemow z autem kup sobie dodga nitro masakra auto............ ~lysy

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018