Wyszukiwałeś:

No X

3 X

. Znaleziono 1250 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: No 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1250 wszystkich):

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Odświeżony Saab 9-3

Szwedzki producent samochodów zamierza wprowadzić kilka modyfikacji wsprzedawaną obecnie serię o nazwie 9-3. Poza zmianami w obrębie układunapędowego i wprowadzenia napędu na cztery koła szykują się jeszczemodyfikacje stylistyczne.

 

Saab 9-3: Turbo-odrzutowiec

Jako że obecny tydzień testów zostanie uwieńczony dniem ŚwiętegoMikołaja, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem, wartoodbyć małą sentymentalną przejażdżkę. Będąc dzieckiem, chyba jak każdybyłem zafascynowany maszynami latającymi. Gdy nieco podrosłem, zobaczyłem nasrebrnym ekranie popisy grupy Saab Performance Team. Od tamtego momentu mojezainteresowanie z Gripena przeniosło się na inny produkt firmy SvenskaAeroplan AtkieBolag. Był to Saab 9-3. Jednak co ma piernik do wiatraka?

 

Kia No 3

Bardzo powoli koreański koncern zdradza nam informacje o swoim prototypowympojeździe, jaki zostanie pokazany już za tydzień na wystawie w Genewie.Właśnie poznaliśmy jego nazwę oraz pierwsze zdjęcia.

 

Koncepcyjna Kia w Polsce

Podczas rozpoczynającej się w najbliższy poniedziałek wystawieproduktów koreańskich w Pałacu Kultury i Nauki będzie można zobaczyćrównież m.in. prototypową Kię No 3, która po raz pierwszypokazana została podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie.

 

Kia No 3, czyli Venga

Kia Venga - tak będzie się nazywać najnowszy model koreańskiego producentaprzeznaczony na europejski rynek. Auto powstało na bazie pokazanego na wystawiew Genewie konceptu o nazwie No 3.

 

Koncepcyjna KIA No 3

 

KIA No 3 miała swój debiut podczas minionych targów w Genewie. Obecnie na jej podstawie powstaje model produkcyjny o nazwie Venga - mojeauto.tv

 

BMW Seria 3: Warto ale trzebaa długo szukac

3.75 Mysle ze warto kupic taką trojeczke tylkotrzaba uważac wiadomo kto posiada te trojki ja sam osoboscie jakos nieszalałem tym autem noo ale jak sprzedałem i patrze w jakim jest stanie to azsie serce kroi bo tyle o nią dbałem zeby wyglądała patrza...

 

BMW 320d: Poprzeczka w górę

W klasie premium rozstawionej pomiędzy przedstawicielami trzech niemieckichmarek jest bardzo ciasno. Dlatego nie ma tutaj miejsca na nieprzemyślanedecyzje i błędy. Na rynku pojawiła się nowa generacja samochodu,który będzie walczył z takimi tuzami jak Mercedes Klasy C czy Audi A4.Oto nowe BMW Serii 3.

 

Wątek na forum: mazda 3 kontrolka silnika

Witam, nmam pytanie związane z kontrolka silnika a mianowicie zapalila sie i nie wiem dlaczego ??nmoże jest ktoś mądry kto mial już doczynienia z takim faktem.nmuszę jeszcze dodac ze po którymś z kolei odpaleniu zgasła no co kaman??? ~dora

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "No 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019