Wyszukiwałeś:

Noble X

M600 X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Noble M600

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Podpatrzony Noble

Minęło już pół roku odkąd ostatni raz zagranicznym reporterom udałosie przypłać brytyjski supersamochód Noble M600 podczas testów.Tym razem auto było poddawane próbom w Wielkiej Brytanii.

 

Fenix od Nobla

Były szef marki Noble stworzył właśnie nową markę. SupersamochódFenix jest następcą modelu M12.

 
 

Noble M600 - wszystko na ten temat

Niedawno na targach samochodów sportowych w Wielkiej Brytanii Noble wkońcu zaprezentował swoje najnowsze dziecko - M600.

 
 

Arrinera Automotiv przejmuje Brytyjczyków

Spółka Arrinera Automotive, która chce wyprodukować pierwszypolski super samochód podpisała umowę, która pozwala wykupić zakwotę 380 tys. funtów 50% udziałów w spółce FenixAutomotive Ltd z Wielkiej Brytanii.

 

Volvo pracuje nad konkurentem M3

Polestar to firma, która zajmuje się budową i przeróbkamisamochodów Volvo. Pracuje ona również nad przygotowywaniemszwedzkich aut do sportu motorowego. Teraz pomoże stworzyć konkurenta M3.

 

Made in Poland

Od dłuższego czasu w Polsce nie mamy własnego przemysłu motoryzacyjnego, zajmującego się produkcją aut z metką "made in Poland". Szanse na zmianę tego stanu rzeczy są nikłe. Niby jest iskierka nadziei w postaci produkcji niszowych aut, ale czy nie zgaśnie?

 

Niech żyje manualna skrzynia biegów!

W ostatnim czasie producenci zakochali się w skrzyniach automatycznych lubtakich, które udają automat. Coraz rzadziej można spotkaćsamochód, który będzie wyposażony w lewarek o pięciu czysześciu przełożeniach. 

 

Nobel zwiększy produkcję

Marka Noble to niszowy producent super sportowych aut z Wielkiej Brytanii.Rocznie Noble produkuje 12 egzemplarzy modelu M600. Firma zamierza podwoićprodukcje.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Noble M600".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019