Wyszukiwałeś:

Nobuhiro X

Monster X

Tajima X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nobuhiro Monster Tajima

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Suzuki SX4 WRC na asfaltach

Na początku czerwca, w południowej części Europy zespół Suzukiprzeprowadził kolejną fazę testów SX4 WRC, tym razem na nawierzchniasfaltowej. Specyfikacja pojazdu była zbliżona do tej, która zostaniezaprezentowana podczas oficjalnych startów.

 

Suzuki ogłasza kadrę WRC

Toni Gardemeister oraz Per-Gunnar Andersson zostali kierowcami samochodówSuzuki SX4 WRC w sezonie 2008. Wybierając dwójkę kierowców zeSkandynawii, Suzuki postanowiło sięgnąć po jedną z najbardziej znanychtwarzy w świecie WRC, a także dać szansę w najbardziej prestiżowej seriirajdowej utalentowanemu juniorowi, zgodnie z zasadami swej strategiikorporacyjnej w sporcie motorowym.

 

Pikes Peak 2008 po staremu

Aktywny jako zawodnik szef działu moto-sportu w Suzuki Nobuhiro Tajima po raztrzeci z rzędu wygrał legendarny wyścig górski Pikes Peak 2008rozgrywany w stanie Colorado. Japończykowi niestety nie udało się jednakpobić ustanowionego przez siebie rok temu rekordu trasy.

 

Suzuki zwycięża w górach

Nobuhiro "Monster" Tajima, kierowca zmodyfikowanego SX4, ustanowiłnowy rekord wyścigu Pikes Peak International Hill Climb.

 

Elektryczny prototyp powalczy o rekord

Tegoroczna edycja "Wyścigu do Chmur" zapowiada się bardzo ciekawie.W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja, że w Colorado pojawi się Walter Röhrl w swoim Audi Sport quattro S1 by ponownie pokonać trasę z okazji 25-lecia pobicia rekordu. W tym tygodniu pojawiła się jeszcze bardziejciekawa informacja.

 

Peugeot 208 T16 ostatnie szlify

Francuski producent aut  wraz ze swoim sportowym oddziałem przeprowadziłostatnie testy swojej bestii, którą szykuje, aby zwyciężyć wlegendarnym "Wyścigu do Chmur".

 

Lexus RC-F zaatakuje Pikes Peak

Na bazie seryjnego Lexusa RC F Japończycy stworzyli wersje specjalną, która powalczy w klasie Time Attack w legendarnym wyścigu górskimna Pikes Peak. Poznajcie RC F GT.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nobuhiro Monster Tajima".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019