Wyszukiwałeś:

North X

American X

Car X

of X

The X

Year X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: North American Car of The Year

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Hyundai i Prada

Hyundai już od paru dobrych lat ma wysokie aspiracje do zdobycia kawałka tortuw segmencie samochodów premium. Przykładem tego jest limuzyna o nazwieGenesis, która wyraźnie odstaje od reszty gamy koreańskiego producenta.Tym razem model jest wspomagany przez projektantów z Prady.

 

COTY

Car Of The Year, konkurs w którym wyłaniany jest najlepszy samochód, wybierany spośród modeli debiutujących w bieżącym roku kalendarzowym na rynku. Tytuł Car of the Year jest najbardziej prestiżową nagrodą przyznawaną w branży motoryzacyjnej od 1964 roku.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Oto najlepsze auta w USA

Jak co roku podczas wystawy samochodowej NAIAS w Detroit ogłaszani sązwycięzcy plebiscytu na North American Car oraz Truck of the Year. Właśniepoznaliśmy finałowe trójki w obu kategoriach.

 

Hyundai Elantra i Range Rover Evoque najlepsze w Stanach

Hyundai Elantra z tytułem North American Car of the Year 2012, a Range RoverEvoque z tytułem Truck of the Year 2012. Oto najważniejsze rozstrzygnięciaplebiscytu na samochody roku na rynku amerykańskim, jakie poznaliśmy narozpoczętej właśnie wystawie samochodowej NAIAS w Detroit.

 

Dla kogo i dlaczego Car of the Year 2012?

Przed paroma dniami poznaliśmy finalistów najbardziej prestiżowego naStarym Kontynencie plebiscytu na samochód roku. W batalii o tytuł Car ofthe Year 2012 pozostało już tylko siedem modeli, a my się zastanawiamy,któremu z nich najbardziej należy się ta nagroda.

 

Finaliści konkursu na amerykański samochód roku

Rozpoczynające kolejny rok w motoryzacji targi samochodowe NAIAS w Detroitbędą także miejscem ogłoszenia wyników plebiscytu na samochody rokuna północnoamerykańskim rynku. Właśnie poznaliśmy finałowetrójki w obu kategoriach.

 

Oto najlepsze auta na rynku amerykańskim

Już 13 stycznia poznamy zwycięzców w konkursie na North American Caroraz Truck of the Year. W obu kategoriach w finałowych trójkach sąłącznie trzy modele koncernu General Motors, w tym dwa Chevrolety i tylkojeden model spoza rynku amerykańskiego - Mazda 3.

 

Chevrolet podwójnie najlepszy na rynku amerykańskim

Chevrolet po raz pierwszy w historii wygrał dwie nagrody w jednej edycjiplebiscytu "North American Car and Truck of the Year". Na targachNAIAS zwycięzcami ogłoszono...

 

Amerykanie wybierają samochód roku

Już 12 stycznia salon samochodowy w Detroit, gdzie wybrany zostanie samochód roku 2015 Ameryki Północnej. Dzisiaj znamy jużfinalistów tego konkursu - zarówno w klasie aut osobowych, jak isamochodów użytkowych.

 

Volkswagen Golf najlepszy na rynku amerykańskim

Najnowsza generacja Volkswagena Golfa zdobyła kolejny prestiżowy rynek. Narozpoczynającej się właśnie wystawie NAIAS w Detroit kompaktowy Volkswagenotrzymał nagrodę North American Car of the Year 2015. Główną nagrodęw kategorii trucków otrzymał Ford F-150.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "North American Car of The Year".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019