Wyszukiwałeś:

Novitec

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Novitec

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Novitec tuninguje Ferrari F430

Wydawało się, że auta takie jak Ferrari są już na tyle dynamiczne i mocne,że nie trzeba poddawać je dodatkowemu tuningowi. Innego zdania jest firmaNovitec, która postanowiła dodać jeszcze więcej charakteru FerrariF430.

 

777KM w maszynie Noviteca

Firma Novitec specjalizuje się w tuningowaniu samochodów z Maranello. Napodstawie doświadczeń uzyskanych przez wieloletnią współpracę zproducentem włoskich supersamochodów inżynierowie postanowili tym razemopracować swój własny model.

 

Niemcom zawsze mało

Ferrari F430 Scuderia Spider 16M to samochód w którym ostatniąrzeczą na którą można byłoby narzekać to niedostateczna moc. Innegozdania są specjaliści z firmy Novitec, którzy stwierdzili, że 510 KMmocy w standardowej wersji to stanowczo za mało.

 

Pożegnanie F430

Ferrari F430 odchodzi na zasłużoną emeryturę, gdyż posiada już swegozastępcę w postaci modelu 458 Italia. Firma Novitec postanowiła to uczcićspecjalną edycją Rosso Edizione 747.

 

Jeszcze szybsza California

Ferrari California po raz drugi trafia na warsztat do firmy Novitec. Tym razemprzygotowano zestaw, który zwiększa moc do 606 koni mechanicznych.

 

Ulepszanie doskonałego

Już za nieco ponad tydzień w Genewie Novitec Rosso zaprezentuje pakiettuningowy dla samochodu, który zdawałoby się byłbym jednym z ostatnichktóre nadają się do tuningu.

 

Alfa i 600 koni

Znana firma tuningowa Novitec Rosso podrasowała Alfę Romeo 8C Spider do 600koni mechanicznych.

 

Novitec poprawił Ferrari F12

Oto specjalny pakiet przygotowany przez Novitec Ross dla Ferrari F12. Dziękipoprawkom bestia zmienia się w jeszcze większą bestię i przyjmuje imięNovitec Rosso N-Largo F12.

 

Novitec N-Largo S - ekstremalne Ferrari F12

Firma Novitec jest znana z tworzenia ekstremalnych samochodów,które już z natury są szalone. Bo jak inaczej można powiedzieć oFerrari F12, które ma pod maską 740-konny silnik? Ale są ludzie,którym to nie wystarcza.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019