Wyszukiwałeś:

Nowa X

Zelandia X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nowa Zelandia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

30 lat Fiesty

30 lat temu rozpoczęła się sprzedaż jednego z najbardziej popularnych modeliw klasie małych aut. Ford Fiesta, bo o tym modelu mowa, od tego czasuwyprodukowany został w liczbie ponad 11,6 miliona egzemplarzy.

 

Kolejny dobry rok dla Fiata

Miniony 2008 rok był kolejnym dobrym i rekordowym rokiem dla Fiata Auto Poland.Największy producent samochodów w Polsce wzmocnił swoją pozycję.Zakład w Tychach wyprodukował blisko pół miliona aut, prawie o 30procent więcej niż w 2007 roku.

 

Fiat Auto Poland na plusie

Wzrost produkcji, sprzedaży, zysków oraz zatrudnienia - tak w wielkimskrócie można podsumować miniony rok w największej ze spółekGrupy Fiata w Polsce.

 

WRC 2010: 13 rajdów bez Polski

FIA opublikowała dzisiaj oficjalny kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRCna sezon 2010. Nowość to Rajd Bułgarii, który zadebiutuje w tejnajwyższej serii rozgrywek. W wyniku systemu rotacyjnego w przyszłym sezonie wWRC nie będzie Rajdu Polski.

 

Rząd będzie jeździł Skodami

Co prawda nie polski, ale jednak - Skoda podpisała właśnie umowę z rządemNowej Zelandii na dostarczenie samochodów do rządowych agencji w tymkraju.

 

WRC 2012 bez Polski

Niestety w przyszłym roku znów polscy kibice rajdów samochodowychnie zobaczą najszybszych kierowców świata na odcinkach specjalnychwokół Mikołajek. FIA zatwierdziła właśnie 12 przyszłorocznych rundmistrzostw świata WRC.

 

WRC: Top 10 wygranych o "cień zderzaka"!

W niedawno zakończonym Rajdzie Jordanii jego zwycięzca Sebastien Ogier(Citroen) był zaledwie o 0,2 s. szybszy od drugiego na mecie Jari-Matti Latvali(Ford). Z tej okazji niemiecki portal rallye-magazin.de przygotował listę 10najbardziej zażartych rozstrzygnięć w historii WRC.

 

Rajd Polski: Tyle załóg, ile edycji

71 załóg nadesłało swoje zgłoszenia do organizatora LOTOS 71.RajduPolski. W sumie na szutrowych odcinkach Warmii i Mazur kibice zobaczą 15załóg w topowych samochodach klasy WRC.

 

Ruch lewostronny - jakie kraje i jak jeździć?

Przyzwyczajeni do ruchu prawostronnego doznajemy sporego szoku, gdy przyjdzienam zasiąść za kierownicą auta np. w Wielkiej Brytanii. Ruch lewostronnywiąże się bowiem z nieco innymi zasadami jazdy. Zobacz także, w jakichinnych państwach jeździ się "pod prąd".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nowa Zelandia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019