Wyszukiwałeś:

Nowy X

Jork X

. Znaleziono 149 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nowy Jork

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 149 wszystkich):

Wątek na forum: Hybrydowe RAV4 w Los Angeles

Platforma Obywatelska obiecywała obniżyć podatki i uprościć życie ludziom. Zamiast tego zajęła się walką z dopalaczami, kastrowaniem pedofilów, paleniem papierosów we własnych lokalach (!!) – a podatki... podniosła. Oto „liberalizm” w wykonaniu oszustów. W Warszawie Hanna Gronkiewicz-Waltz ...

 

Nowy silnik w Jaguarze XF

Przygotowywany właśnie facelifiting modelu XF to nie jedyna zmiana, dotyczącaauta - trafi do niego także nowy silnik.

 

W końcu jest! Nowy Garbus

Volkswagen zaprezentował wczoraj następce New Beetle'a. Samochód miałswoją premierę w trzech miejscach na świecie: w Szanghaju, Berlinie orazNowym Jorku.

 

Jaguar zapowiada nowy model

Na salonie samochodowym w Nowym Jorku Jaguar nie zaprezentował nowego modelu,ale go zapowiedział. Brytyjska marka dostarczy światu pierwsze od dawnasportowe auto. Będzie to model F-Type.

 

Oto nowy Hyundai Santa Fe

Hyundai od pewnego czasu ma sporo do powiedzenia w segmencie wszelkiej maściSUV-ów. Na trwającej właśnie wystawie samochodowej w Nowym Jorkuzaprezentowana została trzecia generacja modelu Santa Fe, niezwyklepopularnego, także w Europie, średniej wielkości auta sportowo-rekreacyjnego.

 

Premiery targów w Nowym Jorku

Właśnie rozpoczęły się targi motoryzacyjne w Nowym Jorku. Impreza motoryzacyjna za oceanem przynosi wiele premier, które głównie nastawione są na tamtejszy rynek. Jednak w NJ pojawiło się kilka premier ważnych zarówno dla rynku europejskiego jak i globalnego.

 

Range Rover Sport w pełnej okazałości

Targi w Nowym Jorku są okazją do pierwszej prezentacji modelu Range RoverSport. Zachowując podobny poziom luksusu oraz właściwości terenowych jakdebiutujący w zeszłym roku Range Rover, model Sport zapewnia jednocześnienajlepsze w historii tej brytyjskiej marki właściwości trakcyjne.

 

Nowy Dodge Challanger i Charger w Nowym Jorku

Dodge szykuje emocjonującą premierę na zbliżających się targachmotoryzacyjnych w Nowym Jorku. Amerykanie na rodzimej ziemi pokażą nowągenerację Challengera i Chargera. Oto pierwsza zapowiedź!

 

Land Rover zapowiada Discovery Sport

Brytyjczycy zapowiedzieli nowy model na targach w NY podczas prezentacjiDiscovery Vision Concept. Tak naprawdę auto, o którym mowa będzienastępcą modelu Freelander.

 

Najciekawsze premiery targów w Nowym Jorku

New Yorku, New York śpiewał Frank Sinatra, miasto które nigdy niezasypia. Nowy Jork to również miejsce, w którym odbywa się jednaz kilkunastu imprez motoryzacyjnych. To tu świat czterech kółek spotykasię po raz kolejny na targach. Większość premier to auta przeznaczone narynek amerykański, ale debiutują tam również auta szykowane także dlaklienta z Europy. Oto najciekawsze naszym zdaniem premiery targów NY.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nowy Jork".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019