Wyszukiwałeś:

Nowy X

Superb X

. Znaleziono 198 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nowy Superb

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 198 wszystkich):

Nowy Superb na Tour de France

Nowa Skoda Superb została oficjalnym samochodem Tour de France. Po trasiewyścigu porusza się nią dyrektor TdF, Christian Prudhomme, członkowiezespołu organizacyjnego i zaproszone VIP-y.

 

Nowy Superb w Polsce + [VIDEO]

Druga odsłona flagowej limuzyny Skody jest już dostępna w Polsce. SkodaSuperb, której ceny na polskim rynku zaczynają się już od 76.300złotych została zaprezentowana i porównana z głównymikonkurentami na polskim rynku.

 

Skoda Superb: Byle dalej od Octavii

Zmieniona stylistyka, ulepszone wnętrze i kolejne próby obniżeniaspalania. Według tych kryteriów Skoda postanowiła odmłodzić modelSuperb. Zmiany te nie miały jednak wywrzeć bezpośredniego nacisku na rywali zklasy, ale przede wszystkim zdecydowanie odróżnić flagową limuzynę zCzech od... Octavii.

 

Nowy Superb objawieniem Skody

Szef czeskiego producenta zapowiedział, że nowa generacja Skody Superb będzie"rewelacją". Czy nowy Superb zaskoczy wszystkich?

 

Skoda Superb L&K kontra Peugeot 508 GT: Walka o premium

Producenci samochodów bardzo upodobali sobie hasło„premium” i coraz częściej swoje modele chcą umieszczać wkoszyku ustawionym na jednej z tych wyższych półek. Skoda SuperbLaurin & Klement oraz Peugeot 508 GT to dwa bardzo dobrze wyposażone auta,które chcą, by mówić o nich premium. Postanowiliśmy poszukaćodpowiedzi na  to, który z nich powinien walczyć o wyższąpółkę, a który być może już niczego udowadniać nie musi.

 

Nowa Skoda Superb III - wiemy wszystko!

Czołowy okręt czeskiej marki właśnie objawił się w pełnej krasie.Samochód został zbudowany od podstaw. Podobno nigdy przedtem SkodaSuperb nie była tak dopracowana i zaawansowana technicznie. Sprawdzamy ją krokpo kroku.

 

Premiera: Skoda Superb III

Jeśli chodzi o stylistykę to nowy Superb jest wisienką na torcie czeskiegodesignu. Technologicznie auto spokrewnione jest z Volkswagenem Passatem B8.Problem jednak w tym, że o ile poprzednie dwie generacje nie odstawały odproduktów z Wolfsburga, tak teraz przepaść jest widoczna gołym okiem.

 

Nowa Skoda Superb straci wartość najwolniej

Jeśli szukasz samochodu w segmencie D i głowisz się co wybrać, by jaknajlepiej odsprzedać po latach, to skieruj swoje kroki do salonu Skody. NowySuperb powinien doskonale opierać się deprecjacji.

 

Skoda Superb Combi - polska premiera

Na polski rynek, kilka miesięcy po premierze wersji liftback, wchodzi właśniedrugie wcielenie największego przedstawiciela gatunku. Nowa Skoda Superbznów podnosi poprzeczkę w segmencie kombi. I to nie tylko pod względemwielkości bagażnika.

 

Skoda Superb 2,0 TDI L&K ? prestiż z mocą 150 KM

Skoda stworzyła jedno z najładniejszych samochodów w swojej120-letniej historii. Nowy Superb z ostrymi kształtami przyciąga wzrok,zwłaszcza w topowej wersji Laurin & Klement. My auto w najwyższejkonfiguracji dostaliśmy z najsłabszym wysokoprężnym silnikiem 2,0 TDI. Czy150 KM to nie za mało w aucie o długości prawie 5 metrów?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nowy Superb".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019