Wyszukiwałeś:

Nurburgring

. Znaleziono 225 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nurburgring

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 225 wszystkich):

Maserati MC12 z rekordem Nurburgring

Z cyklu „Jestem najszybszy na Nurburgring” - Maseratipoinformowało, iż model MC12 ustanowił nowy, oficjalny rekord toru. Włoskisprinter zanotował czas 7 min. 24,29 s.

 

10 tysięcy kilometrów na Nurburgring

Opel Insignia OPC został po raz kolejny przyłapany na torze Nurburgring. Tymrazem jednak samochód jechał całkowicie bez kamuflażu, a na mascesamochodu została umieszczona informacja o przejechanych 10 tysiącachkilometrów na torze.

 

Panamera szybsza od CTS-V

Jak donosi magazyn Sport Auto, nowy czterodrzwiowy sedan Porsche Panamera Turbokierowany przez legendarnego kierowcę Waltera Rohla uzyskał na torzeNurburgring szybszy o 3 sekundy czas niż doładowany Cadillac CTS-V.

 

Lamborghini Jota razy dwa

Dwa zamaskowane Lamborghini (prawdopodobnie Jota) zostały przyłapane natorze Nurburgring. Jeden ze spojlerem, drugi bez. Czyżby włoska stajniarozważała opcję Superleggera?

 

Corvette znowu na Nurburgringu

Model Corvette powrócił na najbardziej wymagający niemiecki tor testowyNurburgring Nordschleife ("północna pętla"), bijącwłasny rekord okrążenia sprzed trzech lat.

 

Nurburgring bez Formuły 1 w 2013

W obecnej sytuacji finansowej tor Nurburgring nie może sobie pozwolić na organizację przyszłorocznego GP Niemiec Formuły 1. Takie jest oficjalne stanowisko właścicieli toru.

 

Hyundai będzie testować na Nurburgringu

Tor Nurburgring nie jest w ostatnim czasie w najlepszej kondycji finansowej iobiekt został wystawiony na sprzedaż. Na to nie zwraca jednak uwagi Hyundai,które buduje przy słynnym torze centrum testowe.

 

Alfa Romeo zdradziła czas 4C na Nurburgringu

Nurburgring, dla producentów samochodów jest tym, czym Mekka dlamuzułmanów. To najczęściej na "Północnej pętli"samochody przechodzą ostatnie testy zanim trafią do produkcji. Nie inaczejjest z najnowsza Alfą Romeo 4C.

 

Mclaren P1 atakuje Nurburgring

Nurburgring, ach Nurburgring! Znów legendarny tor na tapecie i to zasprawą McLarena, który pokazał przejazd modelu P1 po północnejpętli.

 

Leon Cupra bije rekord Nurburgring

Seat Leon Cupra ustanowił na torze Nurburgring nowy rekord dlaprzednionapędowych, seryjnie produkowanych samochodów. Wynik ogłoszonopodczas imprezy w Genewie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019